У раді пропонують створити “чорний список” забудовників міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Таку пропозицію під час чергової 38-ї сесії міської ради 15 лютого зробив депутат Євгеній Гредунов. 

Ідея виникла коли депутат(к)и розглядали додатковий проект рішення про безоплатну передачу розподільчого пункту 10кВ №41 та кабельних ліній 10 кВ до нього у власність ПрАТ «Київобленерго». Справа в тому, що мешканці_ки ЖК “Меркурій” (по якому наразі відкрито провадженя щодо банкрутства) уже тривалий час живуть під загрозою бути відключеними від електромереж.

На сьогодні мешканці_ки користуються «тимчасовою» електроенергією з будівельного майданчика ЖБК «Діамант», яке призначено для будівельних потреб. У відчаї частина з них іще рік тому самостійно встановили тимчасові електролічильники та вели підрахунок спожитих кіловатів. А деякі мешканці_ки просто користувалася електроенергією без лічильників. Однак люди розуміють, що більше так тривати не може, тому й звернулися до міськради за допомогою. Представники_ці ініціативної групи прийшли на сесію, аби відстояти передачу розподільчого пункту та кабельних ліній “Київобленерго”. Цей проект рішення депутат(к)и вирішили зняти на доопрацювання, протягом десяти днів вивчити документи, зутрітися з представника_цями “Київобленерго” й розглянути вже на позачерговій сесії.

Утім, питання “Меркурія” вкотре підтвердило небезпеку, що загрожує мешканця_кам міста, які не знають про “підмочену” репутацію деяких забудовників і продовжують купувати в них квартири. У зв’язку з цим депутати Андрій Саук та Євгеній Гредунов звернулися до присутніх із пропозицією створити на сайті Броварської міської ради окремий розділ, присвячений нечесним компаніям. Пан Саук звернувся до головуючого на сесії секретаря БМР Петра Бабича з питанням, чи взагалі відомо мешканця_кам міста про кризову ситуацію з “Меркурієм”. Останній відповів, що інформація публікувалася в одній із газет. “Ця ситуація ніколи не закінчиться. Чому ми не можемо скористуватися прикладом Києва, де на сайті міської ради є інформація по всіх нечесних забудовниках? давайте зробимо такий розділ на сайті Броварської ради”, — запропонував пан Гредунов.

Чи буде створено “чорний список” забудовників у Броварах поки не відомо. Утім, Петро Бабич пообіцяв надати відповідне протокольне доручення. Тим часом ризик віддати кошти шахраям і лишитися без даху над головою лишається справою “тих, що тонуть”, себто броварчан і броварчанок.

На зауваження ЖБК “Діамант” у матеріал було внесено правки у зв’язку з неточністю певної інформації. 

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply