У Рудні на COVID-19 захворіла ще одна дитина. Остання СТАТИСТИКА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом останньої доби в селі Рудня підтвердили ще один випадок зараження дитини коронавірусом. Нових інфікованих COVID-19 також зафіксували в Требухові, Гоголеві, Богданівці і Броварах. Дані станом на сьогоднішній ранок опублікувала Київоблдержадміністрація.

Як ідеться у зведенні, протягом доби на Київщині захворіли 5 дітей віком від 3 до 16 років, з яких один – із села Рудня на Броварщині.

Тим часом дорослих занедужало 33. Серед них на Броварщині – 2 жителів Требухова та по одному – Гоголева, Богданівки та Зазим’я. Іще один випадок стався в Броварах.

Нагадаємо, тиждень тому стало відомо про інфікування коронавірусом 17-річного юнака. До того ж, під підозрою на зараження COVID-19 перебувала співробітниця Броварського міського клубу, яка живе в Рудні. Сьогодні стало відомо, що вона здорова. Результатів тестування її сина очікують.

Як ідеться у сьогоднішньому звіті Київоблдержадміністрації, протягом доби на Броварщині одужали 10 осіб: 2 із Броварів, зокрема одна дитина, а також 5 жителів Требухова, 2 із Великої Димерки та 1 із Гоголева. Нових смертей за участі COVID-19 на Київщині загалом не реєстрували.

Читайте також

  1. У Рудні підтвердили перше зараження COVID-19 – у дитини
  2. Міський клуб Броварів відкрився: у співробітниці не знайшли COVID-19
  3. Порушували карантин: на вихідних поліція «накрила» магазин і нічний клуб у Броварах
  4. Комплекс відпочинку в Пухівці порушує карантин: поліція провела розмову
  5. Яка ймовірність заразитися коронавірусом на пляжі
Поділіться.

Залиште відповідь