У Рудні поховали солдата, безвісти зниклого в 1941 році. ФОТО. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

24-го вересня на броварську землю привезли солдата часів Другої світової війни, останки якого знайшли в Житомирській області. У с. Рудня зібралися рідні загиблого воїна аби з почестями поховати Дмитра Польку на батьківщині. Про це «Трибуні-Броварів» розповіла Наталія Єсик – правнучка  воїна, загиблого 79-ть років тому.

На броварську землю повернули солдата через 79 років. ФОТО. ВІДЕО

Близько 12:30 делегація історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у складі 6-х осіб, які й знайшли останки Дмитра Польки, привезла труну з солдатом до Рудні. Відразу доставили її до місцевого храму Різдва Богородиці, де вже зібрались рідні, односельчани та священослужитель.

Натисніть на фото для збільшення

Після прочитання молитви, понад 50-ти осіб супроводжували Дмитра Польку пішки до кладовища.

Не обійшлося без церемонії прощання й на самому кладовищі. Прощальне слово сказали заступник голови Великодимерської ОТГ Микола Губський, військовий комісар Василь Довгань, староста Рудні Олександр Карчевський та інші.

Натисніть на фото для збільшення

Члени історико-патріотичного об’єднання «Пошук» передали рідним медальйон із даними та особисті речі Дмитра Польки – металевий кухоль, ніж, пряжку від ременя, гаманець та ключ для розбирання гвинтівки. А також збереглась і каска солдата, яку закопали разом із труною.

Солдати військової частини смт Калинівка А2299 під час поховання останків Дмитра Польки востаннє йому відсалютували.

Поховали солдата біля могили його сина Михайла.

Як повідомила «Трибуні-Броварів» правнучка Наталія, в її прадіда було троє дітей. Донька Наталія також померла. Поховано жінку в Києві. Але на поховання приїхала ще одна донька загиблого – Олександра. Аби попрощатися з татом, 81-річна жінка прибула зі столиці разом зі своїм чоловіком.

Дмитро Полька пропав безвісти, коли його доньці Олександрі було лише два роки.

Фото для «Трибуни-Броварів» надала правнучка солдата Наталія Єсик

Читайте також:

1. Пам’ятник 227-му полку НКВС біля Калинівки мають демонтувати – УІНП

2. У Рожівці знайшли снаряд

Поділіться.

Залиште відповідь