У Великій Димерці відкрили новий міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Урочистості з цього приводу по вулиці Броварській відбулися у суботу вранці, 8 грудня.

На захід до Великої Димерки прибув начальник Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Тимофеєв. Саме він з рук учасників ансамблю «Калинонька» отримав хліб-сіль. У своєму вітальному слові пан Тимофеєв побажав, аби цей майданчик був завжди відритим для любителів футболу – як для юних спортсменів, так і для інших поколінь, аби служив гартуванню фізичного здоров’я.

«Побудова даного майданчика стала можливою завдяки реалізації в області програми «Київщина спортивна». За рахунок обласного бюджету було закуплено 18 комплектів обладнання для таких полів, а саме облаштування, встановлення  здійснюється за рахунок місцевих коштів. Завдяки співфінансуванню ми й будуємо ці красиві і потрібні в першу чергу дітям міні-футбольні поля. І ось один з них тепер діятиме на території Великої Димерки», – наголосив Сергій Тимофеєв.

Він також подарував дітям-футболістам комплект м’ячів.

«Ми маємо значні здобутки у спорті, – сказав під час відкриття майданчика голова Великодимерської об’єднаної територіальної громади Анатолій Бочкарьов. – Переконаний, що цей спортивний об’єкт сприятиме примноженню досягнень, але головне, що наші діти отримали ще одну гарну можливість активно проводити свій вільний час. Територія восьмирічки дозволяє і в подальшому  розвивати тут в тім числі й спортивно-оздоровчу базу».

Анатолій Бочкарьов додав, що нині у громаді ведеться реконструкція селищного стадіону, і вже незабаром відриється тренувальне поле. Там же передбачається спорудження багатофункціонального спорткомплексу. Очікує на своє фактично друге народження спортмістечко біля основного приміщення Великодимеркського НВО. До речі, там довгі роки активно експлуатувався футбольний майданчик зі штучним покриттям, однак за відсутності своєчасних відновлювальних робіт прийшов до занепаду, і взагалі був ліквідований.

Нинішній майданчик розміром 22 на 42 метри зі штучним покриттям розташований на території восьмирічної школи Великодимерського навчально-виховного об’єднання (НВО) є першим подібним не тільки для ОТГ, але й загалом для Броварського району. Загальна вартість будівництва склала 1,5 мільйони гривень. Фінансування здійснювалося на умовах співучасті, практично 50 на 50. Великодимерській громаді об’єкт, спорудження якого почали у вересні, обійшовся у 700 тисяч гривень, 800 тисяч – участь обласного бюджету.

Не дивлячись на мінусову температуру, цього ж дня у рамках відкриття майданчика відбувся міні-футбольний турнір з участю 5 дитячих команд, котрі представляли Великодимерську ОТГ –Рудня, Шевченкове, Бобрик, Тарасівка та господарі Велика Димерка. Котрі, до речі, посіли у підсумку третє місце.

А перемогу у першому турнірі на цьому полі отримали хлопчики з Рудні. Підопічні Юрія Компанця у фіналі упевнено переграли ровесників з Бобрика.

…Міні-футбольний майданчик у Великій Димерці став третім спортивним об’єктом Броварського району, які розпочали своє функціонування у 2018 році. 14 жовтня відбулося відкриття універсального спортмайданчика  у Погребах та боксерського залу у Калинівці. Вже вирішене питання про спорудження міні-футбольного поля зі штучним покриттям у Богданівці. Планують, що він стане до дії вже у квітні наступного року.

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь