У відділах культури та інформаційної політики Броварської міськради – нові очільниці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварській міськраді відбулися кадрові ротації. Відділи культури та інформаційної політики отримали нових керівників. Про це стало відомо 21-го липня під час засідання депутатської комісії з гуманітарних питань. Ольга Кунцевська та Катерина Мелікова підтвердили «Трибуні-Броварів» інформацію про свої призначення.

20-го липня колишню керівницю відділу культури Катерину Мелікову призначили очільницею відділу інформаційної політики Броварської ради, яким раніше керувала Ірина Куліш. Остання ж працюватиме на посаді заступниці начальника управління забезпечення діяльності виконкому, куди входить 4 відділи, серед яких і відділ інформаційної політики.

На посаді очільниці відділу культури Катерина Мелікова пропрацювала з жовтня 2017 року.

Катерина Мелікова

Зі слів новообраної очільниці відділу інформаційної політики, її першочерговим завданням буде поліпшити інформаційний простір у нашій громаді.

Місце начальниці відділу культури залишилося вакантним недовго: його посіла Ольга Кунцевська, яка  до цього працювала у відділі культури на посаді головної спеціалістки.

Ольга Кунцевська

«Вже за місяць відбудуться урочисті святкування з нагоди Дня прапора України та Дня незалежності України, а тому саме організація святкових заходів 23-24 серпня є моїм масштабним та першочерговим завданням. До них залучені багато відділів нашої ОТГ, але все це відбуватиметься під куруванням саме відділу культури», – розповідає Ольга Кунцевська.

Зі слів новообраної очільниці відділу культури, 18-го вересня відбудеться урочисте святкування Дня міста Бровари до якого 25-го вересня ще додаються святкування Днів сіл Требухова та Княжичів. Організацію цих заходів пані Ольга вважає також першочерговим своїм завданням.

«Вже цієї суботи в Броварах відбудеться захід «Ше.Fest», на якому я представлятиму відділ культури», – зазначила Ольга Кунцевська.

Ше.Fest: у Бровари на один день приїде шевченківський фестиваль

Нова очільниця вважає, що зміни у відділі необхідні. «У кінці вересня на початку жовтня я серйозно займусь написанням програми, де викладу своє бачення як і куди надалі рухатися відділу культури», – повідомила Ольга Кунцевська.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Дитячий конкурс «Іграшка твого міста»: нагородження переможців I етапу. ФОТО

  2. Броварські умільці: в МКЦ «Прометей» відкрилася виставка «Майстерня». ФОТО

  3. У Броварах відкрилася виставка картин учнів художника Вадима Кречмара. ФОТО

  4. Ігор Сапожко в ролі святого Миколая і подарунки переможцям новорічного квесту. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь