У забігу в пам’ять про загиблих у АТО, працівник Броварського відділу поліції охорони був четвертий

Pinterest LinkedIn Tumblr +
28 серпня в центрі столиці відбувся ІV Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» у пам’ять про загиблих воїнів АТО/ООС. Про це повідомляють у пресслужбі управління поліції охорони в Київській області.

У забігу взяли участь понад 1000 учасників на дистанціях 2, 5 та 10 кілометрів. Кожний стартував під іменем воїна, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Працівник Броварського відділу поліції охорони Ярослав Марущак біг із ім’ям загиблого бійця першої танкової бригади Олега Синільника. Олег загинув у 2016 р. під час несення служби на блокпості в районі с. Воздвиженка. Похований у Броварах на алеї Героїв, що на новому кладовищі.
Ярослав подолав дистанцію в 5 км і фінішував 4-ий.
Ярослав Марущак

Ярослав Марущак

Нагадаємо, у березні поточного року в Броварах відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед полісменів підрозділів охорони області. У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Кожна команда відстоювала честь свого підрозділу в забігах на дистанцію 1000 м, 3000 м, 5000 м та в командній першості.
За результатами змагань, перше місце в особистому заліку на дистанцію 5000 метрів здобув Ярослав Марущак із Броварського відділу поліції охорони.
Тоді команда Броварського відділу поліції охорони посіла І-ше загальнокомандне місце.
Читайте також
Поділіться.

Залиште відповідь