Трибуна – Бровари

Із 1 жовтня автомобілістів штрафуватимуть за невключені фари

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 1 жовтня до 1 травня в Україні діє «зимова» редакція ПДР. А це означає, що поза населеними пунктами потрібно вмикати ближнє світло фар. Про це автомобілістам нагадує Патрульна поліція України.

Як відомо, пункт 9.8 Правил дорожнього руху України наказує: «… із 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути увімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не буде засліплювати інших водіїв».

Положення є обов’язковим в осінньо-зимовий період, але тільки за межами населених пунктів. Увімкнені ходові вогні або ближнє світло фар роблять транспортний засіб більш помітним в умовах поганої видимості — у туман, дощ або снігопад. До того ж восени та взимку світловий день коротший.

У поліції нагадують, що за невиконання п. 9.8 ПДР України передбачена санкція: штраф за не ввімкнене ближнє світло становить від 425 до 510 гривень.

ФОТО – UaMotors

Читайте також:

  1. Нові знаки і не тільки: Кабмін змінив правила дорожнього руху
  2. Розсилку «листів щастя» водіям-порушникам ПДР скасовано. УМОВА

  3. Із 17-го березня набувають чинності нові штрафи за порушення ПДР. ВІДЕО

  4. Посилення покарання за порушення ПДР: як зростуть штрафи. ОНОВЛЕНО

Поділіться.

Залиште відповідь