Нові знаки і не тільки: Кабмін змінив правила дорожнього руху

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На українських дорогах з’явиться нова розмітка та дорожні знаки. Відповідну постанову сьогодні, 29 вересня, схвалив Кабмін. Про це повідомив депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко в своєму Telegram-каналі.

Так, зміни торкнуться в основному нанесення розмітки на дорогах і знаків дорожнього руху. Наприклад, вертикальна розмітка для зорового орієнтування тепер може бути чорного і білого, а також жовтого і червоного кольорів. Раніше для її нанесення використовували тільки чорний і білий кольори.

Також з’явилися правки до правил руху для велосипедистів. Згідно з документом, тепер велосипедисти зобов’язані їхати через проїжджу частину тільки в спеціально відведених місцях і слідувати сигналам регулювальника або світлофора.

Велодоріжками тепер можуть рухатися не тільки велосипедисти, але й люди на інвалідних кріслах, а також пішоходи, за умови відсутності тротуару або пішохідної доріжки.

Серед дорожніх знаків, наприклад, з’явиться нове позначення «В’їзд на дорогу із смугою для маршрутних транспортних засобів», а знак «Обмеження швидкості на різних смугах руху» із зображенням знака 3.29 встановлює максимальну швидкість руху на смузі.

Ознайомитися докладніше з усіма нововведеннями можна в документі:

Поділіться.

Залиште відповідь