Учорашні перебої зі світлом і опаленням на Пекарні сталися через аварію на птахофабриці, – РЕМ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 20 січня, у межах птахофабрики по Броварському проспекту Києва стався обрив електричного кабеля. Унаслідок цього мешканці броварської Пекарні весь вечір сиділи без світла і, навіть, опалення, адже знеструмило також котельню по вул. Олександра Білана, яка надає тепло в домівки неподалік. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови розповіли чиновники та комунальники Броварів.

Як зазначили очевидці в соцмережах, світло зникло приблизно між 16 і 17 годинами, а за тим деякі дописувачі почали ще й скаржитись на відсутність тепла. Майже під кінець доби жителі почали говорити про появу електропостачання, однак, з їхніх слів, перебої тривали.

Керівник броварського району електричних мереж Юрій Слива розповів, що пошкодження кабеля сталося на території птахофабрики. Ремонтні бригади одразу виїхали на місце. Станом на ранок понеділка, аварію повністю ліквідовано.

Юрій Слива. Фото – Микола Кожемяко

Водночас, нині з теплом і світлом вирішено не всі проблеми. Принаймні такий висновок можна робити із сьогоднішніх заяв офіційних осіб. Так, у 3-ій школі зранку ще не було світла, розповів Юрій Слива. Однак до навчального закладу виїхала бригада, яка забезпечила електропостачання.

У коментарі нашим журналістам очільник броварського РЕМ зазначив, що в школі пошкоджено автоматичний вимикач, саме тому і була затримка з електропостачанням до навчального закладу. Керівник відомства зазначає, що вимикач, ймовірно, доведеться замінити.

Перебої з теплопостачанням після аварії підтвердив керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв. З його слів, вони трапились саме через відсутність електроенергії, тому котельня по вул. Олександра Білана мала перебої з теплопостачанням до своїх абонентів.

Окрім того, заступник міського голови Григорій Голубовський дорікнув КП «Бровари-Благоустрій» за відсутність вуличного освітлення в Старому місті вночі. Мовляв, запускати електрику комунальне підприємство має можливість в онлайн-режимі. Керівник установи Олександр Галицький своєю чергою зазначив, що не всі підстанції вийшли на зв’язок.

Поділіться.

Залиште відповідь