Угорщина закрила кордон для України: з’явився список «червоних» країн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 15 липня Угорщина посилить карантинні обмеження на кордонах. В’їзд для іноземців із країн із високим розповсюдженням COVID-19 закриють, пише Обозрєватєль.

Про це повідомив глава Офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергель Гуляш, передає пресслужба угорського уряду. Всі країни розділять на три групи в залежності від ситуації з коронавірусом: зелену, жовту і червону.

В’їзд із «червоної» зони, куди віднесли Україну, заборонять. Громадяни Угорщини, які повертатимуться з таких країн, будуть зобов’язані пройти 14-денний карантин або ж надати негативний результат ПЛР-тесту.

Для угорців та іноземців, які в’їжджатимуть із країн «жовтої» зони, також передбачений карантин або докази у вигляді негативного тесту.

Для «зеленої» зони ніяких обмежень не передбачено. Списки країн планують оновлювати щотижня.

Крім України «червоними» є також Албанія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Косово, Північна Македонія, Молдова, Чорногорія, а також країни Азії, Африки та Південної Америки.

У «жовтій» зоні знаходяться Болгарія, Португалія, Румунія, Швеція, Великобританія, Норвегія, Росія, Сербія, Японія, Китай і США.

Читайте також:

  1. Коронавірус: загадка «тихих носіїв» без симптомів
  2. «Усього в броварській лікарні хворих на коронавірус 10 медпрацівників», – Валентин Багнюк
  3. Коронавірус у «Калинці»: заразились 9 дітей, 7 працівників і один із батьків
  4. Пандемія COVID-19 як привід захопити більше влади. ДОСЛІДЖЕННЯ

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply