Трибуна – Бровари

Українці 28 березня на літній час усе ж перейдуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні переводити стрілки на літній час в березні все-таки доведеться – Верховна Рада не підтримала законодавчу ініціативу про скасування переведення годинників, відправивши проект закону №4201 про обчислення часу на повторне друге читання. Про це йдеться на сайті українського парламенту.

Зауважимо, що напередодні голосування в законопроєкт було внесено поправку, яка передбачає, що в разі ухвалення, цей закон набув би чинності на наступний день після опублікування, а не через 3 місяці, як вказувалося раніше.

Тобто, якби в Раді документ набрав необхідну кількість голосів (не вистачило лише 16 «за»), то у ніч проти 28-го березня в Україні вже б не перневодили стрілки на годину вперед. Тепер необхідність переходу на літній час залишилася в силі.

Звернемо увагу, що до зазначеної дати нардепи навряд чи зможуть ще раз підняти законопроєкт на голосування, оскільки парламент пішов на карантин до 2 квітня.

Відповідно, доля проекту закону про обчислення часу на території України, ймовірно, розглядатиметься вже після переведення годинника в останню неділю березня.

Додамо, що автори законопроєкту перед голосуванням в Раді, яке відбулося 19-го березня, наполягали, щоб Україна не переходила на літній час, оскільки тоді відбудеться перехід із другого у третій часовий пояс у шкалі Всесвітнього координованого часу.

Тож за тиждень, 28-го березня, всі українці мають перевести годинники на літній час, тобто на одну годину вперед.

ФОТО – Четверта студія

Читайте також:

  1. Сезонне переведення годинника в Україні можуть скасувати. ВІДЕО

  2. У київському метро встановлено перший годинник, що показує час до прибуття потяга

  3. Перехід на літній час: економія електроенергії чи данина традиції?
  4. Хвороби мандрівника: подбайте про своє здоров’я на відпочинку
Поділіться.

Залиште відповідь