Українських студентів запрошують узяти участь у стипендійній програмі та дослідити культуру ЄС

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Україні оголошено новий конкурс стипендій для студентів 16-17 років, які бажають поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз. У конкурсі також можуть узяти участь студенти з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови, – про це йдеться на сайтах  Представництва Європейського Союзу в Україні та Міністерства освіти і науки України.

Як зазначено на сайті Представництва ЄС, у рамках програми буде підтримано 35 найкращих студентів із шести країн-учасниць Східного партнерства. Вони отримають високоякісний диплом міжнародного бакалавра з акцентом на європейські студії. Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює «Нова школа», що знаходиться у Тбілісі.

Передбачається, що навчання триватиме два роки та розпочнеться у 2019-2020 академічному році. Під час навчання студенти відвідуватимуть заняття у багатомовному та мультикультурному середовищі, вивчатимуть європейські мови, літератури та історії. Також у студентів буде можливість вибору позакласних програм, брати участь у конференціях щодо тем пов’язаних із ЄС.

Щоб узяти участь у програмі, студенти можуть подати свої заявки онлайн – через сайт www.eapeuropeanschool.eu. Останній термін подання заявок – 1 березня 2019 року, 12:00 (UTC +4:00). Процес відбору складатиметься з письмових тестів та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів.
Список отримувачів стипендії на 2019-2020 навчальний рік буде оголошено до кінця травня поточного року.
Додаткова інформація: : euscholarship@eapeuropeanschool.eu або телефонуйте за номером: + 995 32 225 70 06 (стаціонарний номер).

Поділіться.

Залиште відповідь