Умовна комісія ЖКГ: роботи непочатий край або прощавай «Комунтранс-Бровари»?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні відбулася робоча зустріч депутатської групи, яка 17 грудня може затвердитися як Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації.

У засіданні взяли участь:

— Тетяна Данюк — начальник управління комунальної власності;

— Микола Зінченко — депутат (УКРОП);

— Андрій Саук — депутат («Демократичний Альянс»);

— Борис Дудко — депутат («Батьківщина»);

— Валерій Іваненко — депутат («БПП «Солідарність»);

— Валерій Лемпіцький — депутат («Єдність»);

— Максим Семенов — депутат («Самопоміч»);

— Вікторія Коваленко — депутат (РПЛ);

Долучалися до обговорення:

— Галина Плотнікова — заступник начальника управління житлово-комунального господарства;

— Григорій Голубовський — заступник міського голови по напряму ЖКГ;

Під час засідання депутати та інші учасники зустрічі розглядали і вивчали такі питання:

— Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків.

— Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради від 04.07.2013 №951-36-06.

— Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради від 24.09.2015 № 1544-58-06.

— Про внесення змін в рішення Броварської міської ради від 14.07.2015 №1490-56-06.

— Про внесення змін в рішення Броварської міської ради від 24.10.2013 №1046-39-06.

— Про надання згоди на зняття з балансу комунального підприємства Броварської міської ради «Житлово-експлуатаційна контора-2» житлового будинку по вул.Радистів,8.

— Про безоплатне прийняття квартири №25 по вул.Черняховського,16-Г у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.

— Про безоплатне прийняття квартир №125, №128, №130 по вул.Черняховського, 23-В у комунальну власність територіальної громади м. Бровари.

— Про безоплатне прийняття світлофорного об’єкту у комунальну власність територіальної громади м.Бровари.

— Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м.Бровари.

— Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари лічильника теплової енергії в житловому будинку по вулиці Олімпійській,4.

— Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари.

— Про розгляд листа відділу Державної виконавчої служби Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області щодо надання дозволу для опису та арешту комунального майна територіальної громади м.Бровари, яке перебуває в господарському відданні комунального підприємства «Аптека матері і дитини».

— Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району для передачі в орендне користування.

— Про передачу в оренду об’єктів, що перебувають у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району та продовження терміну дії договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.

Про внесення змін до Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово – комунального господарства на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 03.02.2011 №127-06-06 із змінами та доповненнями.

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Служба замовника».

Документації було дуже багато, і засідання (якщо не враховувати вранішнє регламентне) було одним з «найтихіших» за останні два дні (принаймні, якщо порівнювати з учорашнім «земельним»): учасники не скільки намагалися дискутувати, скільки в усьому розібратися.

Під час розгляду питань, які супроводжувалися обговоренням «проблем насущних» у сфері ЖКГ, заступник міського голови Григорій Голубовський висловив пропозицію про те, що непогано було б мати у новому складі виконкому «енерго-менеджера».

«Потрібно, щоб була людина, яка слідкуватиме за такими питаннями як економія енергоресурсів, відповідатиме за різні заощаджувальні технології, заміну обладнання з низьким ККД (коефіцієнт корисної дії — прим. Т. Б.). Сподіваюся, що майбутня комісія підтримає таку ідею. На жаль, мусимо економити на всьому. Думаю, однієї людини, яка б мала досвід і знання — достатньо», — сказав Голубовський.

тіпа-ЖКГ (13)

Григорій Голубовський (праворуч)

Також, в контексті розгляду проектів рішень учасники засідання зупинилися на таких проблемах як вивіз сміття, зокрема, з приватних секторів. Заговорили про головного перевізника — зараз таким є «Комунтранс-Бровари». «З цим перевізником треба прощатися. Його робота не витримує жодної критики», — сказав Григорій Голубовський. Щоправда, у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» зазначив, що це його особиста позиція. «Жодних ще рішень по перевізнику не ухвалено. Я висловив свою позицію — побачимо чи до неї прислухаються», — сказав Голубовський.

Наступне засідання вже офіційно затвердженої на сесії Комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації відбудеться 18 грудня о 14.00.

Фото — Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.