Умовно «регламентна» комісія визначилася з планом роботи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На відміну від учорашньої робочої зустрічі, яка тривала шість годин, сьогоднішнє засідання робочої групи, яка за своїм складом може трансформуватися у Комісію з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики, тривало не більше 30 хвилин.

У зустрічі взяли участь:

— Микола Загуменний — начальник управління економіки Броварської міської ради;

— Сергій Батюк — депутат (БПП «Солідарність»);

— Юрій Скотніков — депутат («Самопоміч»);

— Володимир Оксютенко — депутат («Єдність»)

— Наталя Ретта — громадський активіст (з команди «Демократичного Альянсу», замість депутата Аліни Дяченко);

— журналісти;

Відзначимо, що ще до офіційного затвердження комісій і до визначення, хто в них буде головуючими, представник «Єдності» Володимир Оксютенко поводив себе так, ніби він є головою комісії, хоча й робив це толерантно, ввічливо, не применшуючи ролі жодного з учасників, але, водночас, брав на себе ініціативу у веденні засідання. Можливо, тому, що був найдосвідченішим із присутніх депутатів (Сергій Батюк та Юрій Скотніков стали депутатами вперше).

3

Першим на умовному порядку денному було питання: Проект рішення «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік».

У самому плані-додатку до проекту винесено два питання:

— про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території м. Бровари. Ціль прийняття — забезпечити наповнення місцевого бюджету та приведення у відповідність з Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями), терміни підготовки — перше півріччя 2016 року.

— затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари. Ціль прийняття — Необхідність перегляду ставок орендної плати, які в останнє затверджувались у 2007 році, терміни підготовки — теж перше півріччя 2016 року. Подали ці проекти фінансовий та земельний відділи Броварської міської ради відповідно.

Як розповів начальник відділ економіки Микола Загуменний, ці питання, відповідно до закону, потребують обговорення серед населення. «Кожен громадянин має право висловити по цих питаннях свої думки, для того, щоб не було адміністрування та примусових рішень і щоб дослухатися до кожного громадянина», — сказав Загуменний. Ці питання і буде для обговорення готувати Комісія з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики після того, як пройде процедуру затвердження на 2-й сесії міськради.

Друге питання, яке відзначили для себе учасники засідання, що вони будуть розглядати у подальшому — Проект рішень міської ради «Про затвердження плану роботи Броварської міської ради на І півріччя 2016 року». Розуміючи, що ухвалювати якісь рішення не можна, учасники на тому й розійшлися.

Наступне засідання вже «офіційної» комісії відбудеться 18 грудня о 10.00.

Фото — Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.