Уряд посилить карантинні заходи на час спалаху COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нові обмеження щодо запобігання поширення COVID-19 застосовуватимуться до транспорту, самоізоляції, а також обсервації. Ці заходи діятимуть на період карантину – до 24 квітня 2020 року, повідомляє Урядовий портал.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби, пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні уряду міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Відповідне рішення прийняте з ініціативи міністра охорони здоров’я України Максима Степанова на засіданні Кабінету Міністрів 1 квітня з доопрацюванням до 2 квітня.

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р., на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Нагадаємо, що деякі обмежувальні заходи вже введені в дію місцевою владою.  

Так, від 17 березня в Броварах запроваджено низку додаткових заходів для боротьби з коронавірусом: обмежено пересування без крайньої потреби мешканців по місту, проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних, інших заходів незалежно від кількості людей; тимчасово призупинено роботу ТРЦ, ринків, розважальних закладів, закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, барів, спортивних комплексів і закладів, закладів побутового обслуговування та інших закладів надання послуг тощо.

Карантин у Броварах посилюється: закриття кафе і ТРЦ, скасування заходів, обмеження пересування

Від 18 березня призупинено рух маршруток, а від 23 березня міські маршрути перевозять виключно осіб, які мають спеціальні квитки (посвідчення) та засоби індивідуального захисту. Окрім цього, в продуктових магазинах, місцях надання послуг, аптеках та АЗС встановлено обмеження щодо кількості споживачів у торговельному/обслуговуючому приміщенні. Зокрема, на кожні 10 кв. м площі приміщення має перебувати не більше однієї особи. 

Проїзд лише за спецквитком і одна особа на 10 кв. м: додаткові обмеження в Броварах. ОНОВЛЕНО

Також від 23 березня введено заборону користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях, заборону роботи ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їх територіях.

Та попри це броварчани нехтують обмежувальними заходами: відвідують дитячі майданчики, гуляють із дітьми у парках,  а окремі об’єкти торгівлі  продовжують працювати.

Від 25 березня в броварській лікарні діють нові правила відвідування.

Читайте також:

1.Підозра зараження COVID-19 у фельдшерки, яка вночі чергувала на посту лікарні

2.COVID-19 у Зазим’ї. У Броварах – без нових випадків

3.COVID-19. Відеоконференція: броварські лікарі радилися з китайськими колегами (Відео)

4. COVID-2019: як діє у броварській лікарні сортувально-розподільче містечко (Відео)

4. У Броварах зафіксували перше одужання від COVID-19, – Сапожко

Головне фото – Антон Раков

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

2 коментарі

Leave A Reply