Уряд продовжив виплату ФОПам «карантинної» допомоги на дітей

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет міністрів ухвалив рішення про продовження виплат на дітей ФОПам, які вимушені обмежити свою роботу через карантин. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зазначається, якщо в родині підприємця є діти віком до 10 років, держава допомагатиме з їх забезпеченням. Передбачається виплата приблизно 2 тис. грн на кожну дитину.

Також Шмигаль уточнив, що всі заявки, які були подані в травні-серпні за цією програмою, подовжать автоматично.

Нові підприємці, які хочуть скористатися такою програмою підтримки, можуть звернутися за її призначенням до 15 грудня 2020 року. Фінансування такої програми буде здійснено за рахунок Фонду боротьби з коронавірусною інфекцією.

Виплата допомоги на дітей здійснюється фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку. Порядок виплати такої допомоги був затверджений постановою КМУ від 22 квітня 2020 року №329.

За словами прем’єра, загальне фінансування для українських родин за цією програмою до кінця року складе фактично 1 млрд грн.

Як ідеться на сайті «Українська правда», міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що така програма соціального захисту вже працювала в травні-серпні цього року. З її слів, за час дії програми, 87 тис. підприємців отримали виплати на понад 115 тис. дітей. Виплати надавалися в розмірі прожиткового мінімуму.

Читайте також:

  1. На касові апарати мають перейти ФОПи-єдиноподатківці 2-4 груп − Верховна Рада. Кого це стосуватиметься

  2. Уряд затвердив розміри допомоги з часткового безробіття на час карантину

  3. Карантин вихідного дня поки залишається, але можуть увести і жорсткіші заходи – Шмигаль

  4. Як дотримувались «карантину вихідного дня» в Броварах. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь