В Instagram і YouTube президента Зеленського відключили коментарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Офіс президента України Володимира Зеленського вимкнув можливість коментування на своїх сторінках в Instagram і YouTube. Такі дії в ОПУ пояснили атаками ботів і численною рекламою, повідомляє «Радіо Свобода».

«У зв’язку з численними атаками ботів і розміщенням великої кількості рекламних повідомлень і комерційної інформації в коментарях під постами Офісу президента в деяких соціальних мережах було вирішено закрити коментарі в Іnstagram і YouTube. В той же час можливість для обговорення, коментарів і зворотного зв’язку була, є і залишається на офіційній сторінці Офісу президента у Facebook, так само як і на особистих сторінках президента України Володимира Зеленського», – заявили у пресслужбі ОПУ.

Раніше представники команди президента заявляли, що не потребують посередництва журналістів у спілкуванні з суспільством. Володимир Зеленський неодноразово зазнавав критики через ставлення представників його команди до ЗМІ.

Зокрема, в Національній спілці журналістів України восени закликали офіс Зеленського і його речницю Юлію Мендель «переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за некоректні заяви і прикрі ситуації, які трапилися», зокрема, перешкоджання роботі журналістів із боку Мендель.

Читайте також:

  1. «Сучасний журналіст має вміти робити все», – ведуча «Вікна.Новини» на СТБ, броварчанка Ольга Кучер
  2. «Сучасний журналіст має вміти робити все», – ведуча «Вікна.Новини» на СТБ, броварчанка Ольга Кучер. ВІДЕО
  3. 16 запитань до Facebook: чи стежить соцмережа за своїми користувачами?
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply