В озері парку «Приозерний» виловили тіло жінки – друга потопельниця за два останні місяці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 13 серпня, з озера Білого, що в парку «Приозерний», рятувальники виловили тіло чергового потопельника – жінки.

Тіло небіжчиці вчора близько 16:20 знайшов перехожий: воно плавало на поверхні води. Чоловік викликав поліцію, згодом прибули рятувальники.

За інформацією видання «At Brovary», нібито в суботу, 10 серпня, близько 17 год чоловік та жінка сиділи на березі озера. Дівчина пішла у воду, а згодом чоловік почав кричати, що вона тоне, але при цьому забрав із берега свої речі та пішов у невідомому напрямку. Речі жінки залишились на березі.

Як повідомили в Броварському відділі поліції, при попередньому зовнішньому  огляді ознак насильницької смерті на тілі жінки не виявлено. Наразі особа загиблої встановлюється.

Фото – At Brovary

Нагадаємо, це не перша жертва озера. У серпні 2016 р. у водах  Білого загинув підліток. Хлопця вбило струмом од кабелю, який проходив у воді. Тоді відбувалася розчистка озера, і, як з’ясувалося згодом, при підключенні кабеля не було дотримано належних норм безпеки. У червні 2017 р. з цього ж озера рятувальники витягли чергове тіло. Потопельником виявився чоловік, який зловживав алкоголкем. А через два місяці озеро забрало життя ще одного чоловіка.

Цього року жертвою озера Білого стала вже друга жінка. Тіло першої потопельниці виловили 1 липня. Згодом правоохоронці з’ясували, що небіжчиця 1983 р.н (36 років), родом із Крижопільського району, що на Вінничині.

Також від початку літніх канікул на Броварщині у водах Десни загинуло троє – усі неповнолітні.

Поділіться.

Залиште відповідь