В Україні для вчителів запустили безоплатну комп’ютерну техпідтримку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство цифрової трансформації запускає безоплатну комп’ютерну допомогу для вчителів шкіл. Про це йдеться на сайті Мінцифри.

Це нові можливості для вчителів. Зокрема, вчителі зможуть

  • ефективно налаштувати та підготувати комп’ютерне обладнання, проконсультувавшись із фахівцями;
  • отримати безоплатну комп’ютерну допомогу впродовж навчального року, із покроковим розв’язанням проблем і порадами, як уникнути їх у майбутньому;
  • отримати експертні консультації щодо роботи комп’ютерного обладнання у Viber-чаті «Дія.Цифрова освіта – чат».

У Мінцифри повідомили, що для отримання допомоги необхідно зайти на портал «SUPPORT.UA» та залишити заявку.

«Вчителі та освітяни можуть подавати заявки цілодобово, якщо виникла проблема зі встановленням чи використанням програм чи ноутбук зависає й перегрівається. Ці та більше запитань спеціалісти SUPPORT.UA допоможуть вирішити в телефонній розмові або дистанційно, під’єднавшись до пристрою користувача за допомогою програми TeamViewer», – ідеться у повідомленні.

Керівник проєкту Дія.Цифрова освіта Руслана Коренчук підкреслила, що в межах проєкту міністерство комплексно та системно допомагає вчителям у цифровізації навчального процесу.

За її словами, на порталі «Дія.Цифрова освіта» є безоплатні освітні серіали із цифрової грамотності для вчителів, які вже переглянули десятки тисяч освітян. Цього року Мінцифри разом із Міністерством освіти та науки запустили ініціативу «Ноутбук кожному вчителю», щоб забезпечити ноутбуками понад 60 000 вчителів цього року.

Наразі партнери міністерства SUPPORT.UA запускають технічну та консалтингову підтримку для вчителів у користуванні комп’ютерною технікою. Як зазначає Руслана Коренчук, подібних безоплатних можливостей у вчителів ніколи не було.

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум із компанією «SUPPORT.UA». У межах першої фази співпраці надавалася та продовжує надаватися комп’ютерна онлайн-допомога усім бібліотекарям України, що беруть участь у проєкті «Дія.Цифрова освіта». Компанія безкоштовно допомагає розв’язувати питання, пов’язані з користуванням технікою: комп’ютерами, планшетами, телефонами.

ФОТО – Курс України

Читайте також:

  1. COVID-19: Шкарлет розповів, які класи навчатимуться навіть за найгіршого сценарію

  2. Covid-19: що очікує на учнів та педагогів із початком нового навчального року

  3. Букви замість балів: систему оцінювання учнів 1-4 класів змінять

  4. У броварській школі №5 два капітальні ремонти проводить фірма, директор якої під слідством

Поділіться.

Залиште відповідь