В Україні з’явився перший у світі ТікТок-факультет. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Київському університеті культури презентували факультет, присвячений соціальній мережі ТікТок. Про це оголосив президент навчального закладу Михайло Поплавський у вівторок, 14 вересня.

Після закінчення факультету видаватимуть диплом, але за яким фахом — Поплавський не уточнив.

«Моя місія – українізувати ТікТок, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати в усьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми розпочинаємо навчати «з нуля» і по закінченні ви зможете отримати диплом. Університет культури – це бренд, який повинен підкорити світовий інформаційний простір», – заявив Михайло Поплавський.

Керівниця проєкту «Тіктокери університету культури» — випускниця університету, начальниця його культурно-творчого відділу Лілія Можаєва. Навчання буде безоплатним для всіх охочих студентів університету культури, сказав Поплавський.

Після завершення презентації студенти і Михайло Поплавський зняли свій перший спільний ТікТок.

@poplavskiy.mФакультет ТІК ТОК в Університеті Культури 🔥🤩 #Поплавський♬ оригинальный звук – Михайло Поплавський

ТікТок — соцмедійний додаток для створення та поширення відеороликів. Його створила китайська компанія ByteDance, яка запустила міжнародну версію TikTok у 2017 році. Найбільша популярність ТікТок серед підлітків, тому його часто називають соцмережею для молоді. У 2020 році ТікТок став найпопулярнішим додатком у світі.

ФОТО – КУК

Читайте також:

  1. У виші на бюджет потрапили майже 65 тис. абітурієнтів

  2. У Міносвіті назвали найпопулярніші спеціальності та виші

  3. В Україні піднімуть стипендії: кому та на скільки

  4. Новокаховська учениця-геній може врятувати броварське озеро? ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь