В Україні ринки знову закривають. У Броварах деякі працюватимуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від сьогодні в Україні знову закривають ринки. Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою за певних умов дозволили працювати ринкам під час карантину. Про це він повідомив учора в ефірі програми «Свободи слова» на ICTV. На цей час «Трибуна» з’ясувала, що керівництво ринку «Господар» у центрі Броварів не планує закриватися, а інші ринки – не відкривалися після послаблення першої заборони.

«Із завтрашнього дня (14 квітня, – ред.) моя постанова, яка прописувала умови, як відкриватись ринку, буде визнана такою, що втратила чинність», – розповів Віктор Ляшко. Головний державний санітарний лікар зазначив, що документ затвердили задля забезпечення доступу громадян до дешевших продуктів, ніж у магазинах.

Запис програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV від 13 квітня

«Факти, що були виявлені під час дії цієї постанови – це зловживання органів місцевого самоврядування, коли ринки були відкриті в антисанітарних умовах. Хоча було чітко прописано, коли можна відкривати, як керівництво ринку повинно забезпечити як і відвідувачів, так і працівників ринку засобами індивідуального захисту, але ми маємо шалені порушення», – зауважив Віктор Ляшко.

У той же час співзасновник кооперативу «Господар-1», що біля майдану Свободи, Юрій Скотніков розповів, що їхня установа працюватиме і далі. Зі слів пана Юрія, рішення Віктора Ляшка не стосуються «Господаря», оскільки «Господар» працює не як ринок, а як торговельний майданчик.

Як працює ринок “Господар”: сюжет “Трибуни” від 11 квітня

За нашою інформацією, інші ринки Броварів були закриті ще під час першої карантинної заборони і не відкривалися після послаблення обмежень. Зокрема, не працює «Ринок на Київській». Керівництво ринку на Пекарні, який зазвичай відкритий у вихідні дні, запевнило «Трибуну», що їхні ряди під час карантину не відкривались і не будуть відкритими.

Читайте також:

  1. Робота ринку «Господар» в умовах карантину. ВІДЕО
  2. Ринки дозволили відкрити – лише для торгівлі харчами
  3. Посилення карантинних заходів: хто найпершим опиниться під «прицілом» поліції
Поділіться.

Залиште відповідь