Вакцина Pfizer: до України прибули перші 117 тис. доз

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні зранку в аеропорту «Жуляни» приземлився літак, який доставив 117 тисяч доз вакцини Pfizer у межах глобальної ініціативи COVAX. У травні-червні Україна очікує на постачання ще 10 мільйонів доз цього препарату, але вже за прямим контрактом. Про це повідомляє Громадське.

«Сьогодні Україна повноцінно приєдналася до великої сім’ї COVAX, оскільки отримала першу партію в межах цієї ініціативи», – зазначив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Завтра, 17 квітня, 29,5 тисяч доз вакцини розвезуть у регіони, а 18 квітня вже почнуться щеплення. Вакцину будуть транспортувати в спеціальних контейнерах із сухим льодом.

прибуття

Перше прибуття вакцини Pfizer в Україну

Там вона може зберігати температуру до -70 градусів. У контейнерах препарат може зберігатися впродовж місяця. Головне, щоб був сухий лід.

Нагадаємо, вакциною Pfizer планують імунізувати:

  • громадянами в будинках для людей похилого віку (йдеться про жителів і працівників таких закладів), які підпадають під перший етап вакцинації;
  • працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій і Державної прикордонної служби, які підпадають під третій етап вакцинації.

Дату розподілення вакцини безпосередньо для Броварської ОТГ наразі не повідомляють. Загалом за контрактом протягом року Україна має одержати 10 млн доз Pfizer’а.

Головне фото – Maja Hitij

Читайте також

  1. COVID-19: вакцина CoviShield у Броварах скінчилася, обіцяють CoronaVac і Pfizer
  2. Китайську вакцину CoronaVac розподілять регіонами 12-го квітня
  3. Права вибору не буде: Віктор Ляшко закликав не чекати на вакцину Pfizer. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь