Варив на дачі в Рожнах амфетамін та збував

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прокуратура Київської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який в домашніх умовах виготовляв амфетамін із метою збуту, повідомляє прес-служба прокуратури Київщини.

Так, слідчий відділ Броварського ВП ГУ НП в Київській області встановив, що 43-річний чоловік на дачі в садовому товаристві «Трудовик» села Рожни організував місце для незаконного виготовлення психотропної речовини в особливо великих розмірах – амфетаміну. Саморобний наркотик, який чоловік виготовляв на спеціальному обладнанні, потім збував.

У рамках досудового розслідування на території будинку, в підвалі, підсобних приміщеннях слідчі провели  обшук і вилучили пристосовані до виготовлення психотропних речовин предмети та амфетамін, а також 20 боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст.317 (утримання місця для незаконного виготовлення психотропних речовин); ч.2 ст.313 (виготовлення, придбання та зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, особою яка раніше вчинила злочин передбачений ст. 317 КК України); ч.3 ст.307 (незаконне виготовлення та зберігання психотропної речовини, з метою збуту, у особливо великих розмірах); ч.2 ст.309 (незаконне виготовлення та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – екстракт канабісу, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 317) та ч.1 ст.263 (незаконне придбання та зберігання бойових припасів, без передбаченого законом дозволу) КК України.

Головне фото  тематичне

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply