Вчорашня пожежа біля «Варуса» – наслідок візиту підлітків? ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора ввечері, 5 вересня, в центрі Броварів у складському приміщенні м’ясного магазину сталася пожежа. Її швидко загасили. Великих збитків вогонь нібито не завдав. Причини займання рятувальники наразі не називають. Однак, орендарі приміщення підозрюють підпал від підлітків.

Як розповів «Трибуна Броварів» начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног, повідомлення про займання рятувальники отримали о 20:13. На місце були відправлені два розрахунки, які вже за пів години ліквідували пожежу.

Ось так палало вчора ввечері

А такий вигляд мають наслідки пожежі сьогодні

На місці згарища видно залишки деревини і шиферу

Загорілося підсобне приміщення м’ясного магазину неподалік від магазинів «Варус» і «Рошен». Про його причини в ДСНС не повідомляють. Зі слів Миколи Семинога, наразі досліджують наявність камер відеоспостереження, які могли би зафіксувати можливих паліїв.

На задньому дворі цього магазину і сталася пожежа

Як розповів орендар приміщення магазину Олександр, на задньому дворі якого і сталася пожежа, вогонь не завдав великих збитків – згоріли піддони, які були складовані в епіцентрі пожежі, більше нічого там не було. Хіба що – постраждала сама споруда, дах складу.

Олександр зазначив, що електропроводки з напругою на складі не було. Водночас, на даху приміщення регулярно лазять підлітки, розпиваючи тут алкоголь і малюючи довкола балонами. Бачили їх і того злощасного вечора. Орендар підозрює, що саме тінейджери могли і здійснити підпал.

Свідки в соцмережах вказують, що під час горіння чули вибухи. Інші зазначають, що в цьому місці горить не вперше. Зуважимо, що задній двір магазину межує із поки що закиненим дитячим садочком. А зовсім поруч – житловий будинок, у якого минулого літа згорів дах.

Фото – Марія Ямпольська, Дмитро Карпій. Відео – спільнота @secretbrovary

Поділіться.

Залиште відповідь