Велика об’їзна дорога Києва: від Броварів до Українки, Глевахи і Бородянки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Навколо столиці запланували збудувати велике автомобільне півкільце, щоб розвантажити Київ від транзитного транспорту. У кінцевій перспективі дорога з’єднає Бровари з Українкою, Глевахою, Бузовою та Клавдієво-Тарасовим півднем пристоличчя. Про це повідомляють в Укравтодорі.

Як ідеться у відео державної компанії «Укравтодор», Київська обхідна дорога (КОД) починатиметься в Броварах. Зазначимо, автодорога з Броварів до Борисполя стане складовою КОДу. Південніше траса пролягатиме до Дніпра і вийде через новий міст до Українки.

Дали старт Київській обхідній дорозі. Це не просто умовний концепт, а конкретний план дій для Укравтодору та всієї держави, адже для його втілення потрібно зґуртувати зусілля усіх гілок, на центральному та місцевому рівнях.Київська обхідна дорога стане навіть масштабнішою за славнозвісну дорогу Н-31, яка з’єднає Київ та Дніпро, адже КОД – зшиває швидким та комфортним маршрутом 5 міжнародних трас та головні міста країни.Дякую усім за участь у КОД столиці: презентація Київської обхідної дороги.#Працювати_требаУкравтодор

Опубліковано Alexander Kubrakov Середа, 12 серпня 2020 р.

Однак, як зазначає міністр інфраструктури України Владислав Криклій, почнуть будувати нове автомобільне півкільце з правобережжя – вже в наступному році. Тут першим ділом планують збудувати мости через річки Ірпінь та Бобриця, а також 5 транспортних розв’язок.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3240569232699593&set=a.414303601992851&type=3

Таким чином Бровари сполучать в обхід столиці з Обухівським шосе, трасами Київ – Одеса,  Київ – Житомир, Київ – Чоп, указують чиновники. Загальна протяжність дороги – 35,2 км. Робити повне кільце із мостом через Київське водосховище на півночі наразі не планують.

Читайте також

  1. Під Калинівкою хочуть створити залізничний транспортно-складський комплекс
  2. Що і як ремонтують зараз на броварській Об’їзній дорозі. ФОТО
  3. Нова петиція: просять покласти плитку перед будівлею Броварської міськради
Поділіться.

Залиште відповідь