Верховний суд залишив за ґратами ексголову сільради Требухова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Верховний суд України лишив без змін вирок колишньому голові Требухівської сільської ради Віталію Куцю. Засідання відбулося вчора, 7 липня. Про це повідомляє видання «Слово і діло». Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд посадив чиновника на 3 роки за зловживання владою, пов’язане з приватизацією землі в селі.

Касаційний кримінальний суд призначив засідання на 11 год 7 липня, зазначено на сайті Верховного суду України. Ідеться про справу щодо притягнення чиновника до покарання за ч. 3 ст. 15 (замах на кримінальне правопорушення), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).

За даними «Слово і діло», Віталій Куць відбуває покарання у Житомирській виправній колонії. Зазначимо, ВАКС визнав держслужбовця винним у зловживанні службовим становищем. Йому призначили покарання у вигляді 3-ох років позбавлення волі і 8,5 тис. грн штрафу. Пізніше апеляційна палата залишила вирок без змін.

За що судять

Як розповідала «Трибуна» з посиланням на Судово-юридичну газету, сільський голова отримав 3 роки за спробу безоплатно передати в приватну власність понад 8 га землі. Вартість 34-ох ділянок становить близько 8,3 млн грн. Раніше їх відвели під зону відпочинку.

«ВАКС встановив, що у проміжку між січнем і 25 квітня 2017 року сільський голова склав ряд завідомо неправдивих рішень сільради та витягів із них із метою безоплатної передачі землі третім особам», – було сказано в повідомленні.

Факт підроблення відповідних документів підтвердили не лише через відсутність заяв, які мали подати треті особи для ухвалення відповідного рішення, але й свідчення свідків. Депутати сільради минулого скликання заявили, що таких рішень не ухвалювали. Відповідну територію сільрада вирішила виділити під зону відпочинку.

Якби «схема» Віталія Куця пройшла, то були б безкоштовно приватизовані під будівництво 34 земельні ділянки площею по 0,25 га кожна, ідеться в матеріалі.

Також по кожній земельній ділянці Віталій Куць зробив 34 підробні виписки для землевпорядної організації щодо відведення земельних ділянок. Ці виписки він засвідчив печаткою сільської ради.

Фото – Требухів – Наш дім

Читайте також

  1. Завтра спливає термін на оскарження вироку для Требухівського сільського голови
  2. Ветерани АТО збираються подавати позовну заяву до суду на міську раду
  3. П’яним збив людей: суд над експоліціянтом Михайлом Лудченком триває

 

Поділіться.

Залиште відповідь