Ветерани АТО збираються подавати позовну заяву до суду на міську раду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Позовна заява до суду стосується бездіяльності міської ради в питанні облаштування кооперативу «Патріот». Про це повідомив член координаційної ради з питань АТО Олексій Бреус під час засідання ради 2 липня.

Зокрема, позовну заяву підготовлено на управління містобудування та архітектури про бездіяльність у питанні виділення в оренду 5 ділянок для облаштування повноцінного кооперативу «Патріот» поблизу Княжицького переїзду. Нагадаємо,  у листопаді 2017 р. на 34-ій черговій сесії Броварської міської ради депутати підтримали проєкт рішення, за яким учасникам АТО Броварів та району під гаражний кооператив «Патріот» виділено близько 8,5 га.

За словами Олексія Бреуса, члени «Патріота» замовили за власний кошт (90 тис.грн) топологію мереж та план гензабудови кооперативу, і вже за пару місяців можна будувати гаражі, проте немає місця, де облаштувати КПП із охороною, шиномонтаж, естакаду, туалет, смітник, трансформаторну підстанцію, пожежний щит. Тож і просять у міста в оренду 5 ділянок.

Як повідомили члени коордради, вони неодноразово зверталися з клопотанням у міськраду виділити в оренду ділянки, але отримали відповідь, що це не відповідає плану забудови і є протизаконно. Однак АТОвці хочуть почути думку депутатів, але це питання на сесію міськради не виноситься.

Читайте також

  1. Біля пам’ятного знаку воїнам АТО будуть плити з прізвищами загиблих у війні
  2. Коордрада з питань АТО: розподіл землі, гаражний кооператив, підсумки і плани діяльності
  3. Місія “Патріот”: гаражний кооператив отримав пів гектара
  4. Погоджено «м’яку» модель пам’ятного знаку воїнам АТО для встановлення на майдані Свободи

  5. Монумент воїнам АТО на майдані Свободи: хто і коли будуватиме

  6. Містобудівна рада затвердила пам’ятник АТО на майдані Свободи – ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь