Віктор Поліщук повернув собі 76 га в Броварах і продає медтовари в МВС на 46 млн грн – Bihus.info

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ще в жовтні 2019 року суд повернув принаймні 4 із 5 ділянок скандального Радіопередавального центру на Торгмаші компанії українського олігарха Віктора Поліщука «Інтер-профіт». Окрім того, нещодавно інша фірма бізнесмена без конкурсу спромоглася укласти з госпіталем Міністерства внутрішніх справ України договір на постачання медичних товарів у зв’язку з поширенням COVID-19. Сума угоди – 46 млн грн. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info.

Нагадаємо, у 2013 році Броварська міська рада проголосувала за передачу земель ДП «Радіопередавальний центр» в оренду 48-ми особам для «ведення особистого селянського господарства». Згодом усі вони в один день за допомогою одного нотаріуса передали свої ділянки приватному підприємству «Інтер-профіт». Вежі й обладнання РПЦ були знищені.

Читайте також: Землі ДП «Радіопередавальний центр» відібрали в громади Броварів

Після перемоги Революції Гідності майже 95 га Радіопередавального центру вдалося повернути державі, однак не надовго. Протягом майже 4-х років на землі був накладений арешт. У новому розслідуванні Bihus.info журналісти звернули увагу, що арешт був знятий у кінці 2019 року. Із рішення суду і кадастрових номерів стало зрозумілим, що йдеться про 4 із 5 ділянок РПЦ – майже 77 га.

Сюжет-розслідування Bihus.info від 13 квітня 2020 року

В ухвалі Феміди зазначено, що слідчий в кримінальному провадженні на засідання не з’явився. Він надав заяву, відповідно до якої проти зняття з ділянок арешту не заперечує.

Окрім справи Радіопередавального центру, у розслідуванні Bihus.info також ідеться про «свіжішу» тему. Журналісти вказують, що нещодавно Віктор Поліщук відвідував МВС. А буквально за 4 дні перед тим Центральний госпіталь МВС підписав договір на постачання медичних товарів у межах боротьби з коронавірусною інфекцією.

Читайте також: Ціна боротьби з COVID-19: бюджетні рішення останньої сесії

Вартість договору – 46 млн грн. Конкурсу не проводили. «Виграла» компанія «Технополіс 15», яка раніше ніколи не перемагала в тендерах. До того ж, фірма не має стосунку до медицини. За документами, компанія займається продажем побутових електротоварів. І такий профіль діяльності не є дивним, адже фірма входить в «орбіту» мережі «Ельдорадо» Віктора Поліщука, вказують журналісти.

Віктор Поліщук

Віктор Поліщук

Нагадаємо, Віктор Поліщук володів мережами електроніки «Технополіс» і «Ельдорадо», торговельним і бізнесовим центром «Гулівер» у Києві, «Банком Михайлівським», який кілька років тому збанкрутував зі скандалом. Також він є власником будівельних компаній, які споруджують житлові багатоповерхівки в Броварах. Має родинні зв’язки з прем’єр-міністром Російської Федерації Дмитром Медведєвим.

Зазначимо, що вчорашній випуск передачі Bihus.info був присвячений зустрічам, зв’язкам і участі в державному управлінні міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У розслідуванні журналістів також «засвітився» нинішній міністр Мінрегіону Олексій Чернишов, який донедавна очолював Київську обласну державну адміністрацію.

Читайте також:

  1. Знову «по колу»: Суд першої інстанції відмовив прокуратурі у передачі 94,6 га громаді Броварів
  2. «Вплив олігархів разом із агресією РФ є найбільшою загрозою існуванню України», – Павло Різаненко
  3. Якщо суддя не взяв хабар, то треба дати йому відвід?

 

Поділіться.

Залиште відповідь