Минулого тижня у Броварах уперше за тривалий час зареєстрували випадок вірусного гепатиту. Також знову виявили туберкульоз, сальмонельоз і по кілька випадків вітрянки та кору. Місцевих жителів продовжують кусати кліщі, у місті є два нових пацієнти із хворобою Лайма. Про це йдеться у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначено в документі, загалом на інфекції з крапельним механізмом зараження захворіли 8 осіб. Туберкульоз відкритої, тобто заразної, форми зареєстрували в 40-річного дорослого. А вірусний гепатит встановили у 29-річного безробітного. Однак діагноз останнього поки попередній, адже лабораторно ще не підтверджений.

Водночас, на кір минулого тижня занедужали четверо: діти 9 і 16 років та дорослі 23 і 42 років. На стаціонарному лікуванні перебувають лише неповнолітні, решта – лікуються амбулаторно. Також серед «крапельних» захворювань встановили 3 випадки вітряної віспи – всі в дітей. Двоє з них відвідують садочок «Катюша», ще один – ДНЗ «Барвінок».

Знову в місті виявили випадок сальмонельозу. В однорічної дитини діагноз підтвердили лабораторно. Серед інших недуг, пов’язаних із ураженням системи травлення, за тиждень зареєстрували 20 випадків гастроентероколітів. Із них рівно половина – у дітей, жоден з яких не ходить до шкіл чи садочків. 15 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні.

У випадку з отруєнням грибами блідими поганками безхатьків на Торгмаші, після чого один чоловік помер, потерпіла жінка станом на 3 серпня самовільно залишила гастроентерологічне відділення. Тому, вказують у відділі лабораторних досліджень, лікарі змушені були виписати пацієнтку.

За останні 7 днів зареєстрували вісім осіб, покусаних тваринами. В одному випадку невідома собака втекла, тож постраждалому призначили стаціонарне антирабічне лікування. Іще двох місцевих людей покусали кліщі, після чого вони занедужали на хворобу Лайма. Один з укусів трапився на городі по вул. Оболонській, а інший «нападник» здійснив у Києво-Святошинському районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: