Володимир Зеленський із «95 кварталом» у Броварах: політичні жарти та спроба підкупити журналістів?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 29 березня, за два дні до президентських виборів один із фаворитів електоральних перегонів дав виступ на льодовій арені броварського «Терміналу». Володимир Зеленський разом із командою «Вечірнього кварталу» представили останні у своєму весняному турне концерти. Виступи гумористів наскрізь були «прошиті» темою весни і «8 марта», а також політичними кпинами, які прямо перетинаються з нинішніми подіями в Україні. Гумористи дали два концерти цього вечора в «Терміналі»: один «благодійний», на який квитки поширювали безкоштовно, і другий – комерційний. Журналіст «Трибуни Броварів», попри перешкоди організаторів, зміг побувати на одному із концертів.

Нашому журналісту вдалося побувати на так званому «благодійному концерті», який розпочався о 17:00. Зала була заповнена майже повністю. Глядачі переважно не розповідали звідки взяли квитки, деякі навіть агресивно реагували на запитання журналіста про це.

Нам усе ж вдалось сфотографувати один із квитків, на ньому було вказано «не для продажу»

Свій виступ «95 квартал» розпочав із попередження, що тут не буде політичної агітації. Адже – законом заборонено. Зала відповіла на такі слова сміхом. Також коміки попередили, що під час виступу можуть бути провокації. Однак одразу заспокоїли: мовляв «нас більше».

Неподалік “Терміналу” чатували рятувальники та нацгвардія

Головною тематикою концерту стала політика. Гумористи кепкували про виплату 1000 грн від президента Петра Порошенка, висміювали інтелект Віталія Кличка, а також одразу два довготривалих виступи присвятили дефектам вимови спікера парламенту Андрія Парубія. У багатьох виступах ненав’язливо озвучувались тези на кшталт: «Україна зараз перебуває в темряві, але настане світло».

Володимир Зеленський все-таки прибув на концерти в Броварах, а не на політичні дебати на «UA:Першому»

Виступ про розумний будинок базувався на темі дефектів вимови Андрія Парубія

Варто зауважити, що ледь не всі виступи були пронизані тезами про «свято весни» і «8 марта». Утім, були у «кварталівців» і теми, які можна вважати аполітичними. Вони показали сцени про інтерв’ю із досвідченим навколосвітнім туристом і про родину футбольних судді та вболівальника. Також глядачі побачили пародію на російську телепередачу «Жить здорово». Хоча і тут головними дійовими особами стали Віталій Кличко та Андрій Парубій.

Зазначимо, що квитки на концерт о 20:00 продавали відкрито і протягом тривалого часу. А про «благодійний концерт» о 17:00 наші журналісти дізналися від самих організаторів. Із наших джерел відомо, що квитки на перший виступ нібито поширювали деякі волонтерські організації. Водночас серед присутніх на концерті колеги «ідентифікували» спостерігачів на виборчих дільницях від Володимира Зеленського у Борисполі.

Слід зауважити, що за декілька днів до концерту на сторінку нашого видання надійшла пропозиція розмістити матеріали, пов’язані із сьогоднішнім виступом «Вечірнього кварталу» в Броварах. Після нашої відмови підготувати статтю «на комерційній основі», зв’язок цим каналом припинився.

Листування Анастасії Горелової з редакцією “Трибуни Броварів” за декілька днів до концерту

Зі сторінки Анастасії Горелової зрозуміло, що вона має стосунок до організації концертної діяльності та роботи зі ЗМІ. Спільні Фейсбук-друзі підтвердили це. Окрім того, зазначили, що діячка працювала у прес-службі партії «Укроп». Зауважимо, політичну силу прямо пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським.

Анастасія Горелова повідомила нам про захід, анонсований на 17:00. Про те, що ще один концерт таки відбудеться в цей час, нам підтвердила Ірина Шевченко, представниця рекламної агенції «Улюблений замовник». Із електронної скриньки компанії наша редакція отримала пропозицію про акредитацію із прикладом матеріалу, який очікують від журналістів, – відверто компліментарного характеру.

Слід зазначити, що інформація про компанію «Улюблений замовник» відсутня в офіційних відкритих реєстрах. А сайт компанії є порожнім та посилається на сторінки міжнародної хмарної платформи «Wix», де, ймовірно, за шаблоном і створювали цей сайт.

Варто зауважити, що саме Ірина Шевченко здійснювала акредитацію ЗМІ на виступ «Вечірнього кварталу» в Броварах. Телефоном вона спочатку дала зрозуміти, що надасть акредитацію нашим журналістам. Окрім того, вона не висувала жодних вимог до майбутнього матеріалу. Однак після того, як ми переслали контактні дані, організаторка повідомила, що акредитації не буде. Вона посилалась на те, що актори не вийдуть до журналістів, а також, що сьогодні передвиборчий «день тиші».

СМС-листування з Іриною Шевченко

Попри такі аргументи на 17:00 на концерт «Вечірнього кварталу» прийшло багато різних медіа, у тому числі іноземних, яких охорона пропускала без проблем. Наших журналістів служба безпеки спочатку відмовлялась допускати до зали, аргументуючи відсутністю у списках. Однак згодом дозволила пройти, заборонивши проносити фототехніку.

Нагадаємо, під час нинішньої передвиборчої кампанії з агітаційними візитами до Броварів навідались кандидати в президенти Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Віктор Кривенко та Руслан Кошулинський.

Фото – Дмитро Карпій

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply