Видачу біометричних паспортів у квітні призупинять

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 27 квітня по 2 травня Державне підприємство «Документ» свою роботу призупинить. У цей період із технічних причин українці не зможуть отримати біометричні паспорти,  – повідомляє прес-служба підприємства.

Так, усі центри «Паспортний сервіс» перестануть оформляти і видавати біометричні документи з 17 год 27 квітня до 8 год 2 травня. Саме в цей період проводитимуться регламентні роботи з технічного обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання міграційної служби, повідомляють у ДП.

Тож у цей час українці не зможуть оформити або отримати:

  1. Закордонний паспорт;
  2. ID-карту;
  3. Вид на тимчасове та постійне проживання.

У підприємстві закликають громадян врахувати цю інформацію при плануванні оформлень біометричних документів та їх отриманні для подорожей за кордон у ці дати.

Водночас, оформлення довідок про несудимість, страхування, апостилювання  здійснюватиметься в штатному режимі.

Нагадаємо, за наявності біометричного паспорта українці можуть без віз подорожувати до країн Європейського Союзу.

Біометричний паспорт можна  оформити онлайн. Із 8 листопада 2018 року в Україні запрацював сервіс онлайн-реєстрації біометричних документів . Оформлення біометричного паспорта онлайн: як подати заяву. Тому анкету з персональними даними можна заповнити електронно, а це істотно зменшить час обслуговування заявника і скоротить черги. Послуга доступна на сайті ДМС України, а також – на Урядовому порталі. Проте людині все ж необхідно особисто прибути в міграційну службу, щоб сфотографуватися і відсканувати відбитки пальців.

Головне фото – тематичне з Інтернету

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply