Вихідні дні в грудні та січні: скільки відпочиватимемо

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Традиційно рік в Україні розпочинається з новорічних святкувань та великої кількості вихідних днів. І 2022 не стане винятком з правил. Проте українці отримають аж два вихідні вікенди замість одного святкового тижня. «Трибуна-Бровари» розповідає, які дні стануть вихідними на початку 2022 року.

Коли розпочнуться новорічні вихідні в Україні

В кінці року українців традиційно цікавить запитання, коли можна буде відпочити.

Перший офіційний вихідний чекає на нас на Різдво, 25 грудня, яке припадає 2021 року на суботу. Тому вихідний переноситься на понеділок, 27 грудня. А ось 24 грудня, скоріш за все, буде скорочений робочий день. Можна буде піти додому на одну годину раніше.

1 січня року також припадає на суботу. Саме тому українці отримають новорічні вихідні — 1, 2 та 3 січня. 31 грудня українців очікує скорочений робочий день. Тож можна вже планувати новорічну відпустку.

Різдвяні вихідні 2022 в Україні

Різдво за юліанським календарем 2022 року припадає на п’ятницю. Тому на нас знову ж таки чекає святковий вікенд — 7, 8 і 9 січня 2022 року. А ось 10 січня доведеться вийти на роботу. 6 січня, в четвер, можна очікувати скороченого робочого дня.

Шкільні новорічні канікули 2022

Що стосується шкільних новорічних канікул, то за попередніми даними, вони мають розпочатися 24 грудня і тривати до 10 січня. Проте епідеміологічна ситуація в Україні може внести свої корективи.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. У Броварах відкривається «Фабрика Святого Миколая»

  2. Дітей броварської громади запрошують створити новорічну іграшку

  3. У Броварській громаді стартував онлайн-фестиваль юних талантів

  4. Ігор Сапожко в ролі святого Миколая і подарунки переможцям новорічного квесту. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь