У Броварській громаді стартував онлайн-фестиваль юних талантів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для юних мешканців Броварської громади розпочинає роботу онлайн-фестиваль патріотичної творчості «З Україною в серці», присвячений Дню Збройних Сил України. Про це йдеться на сторінці відділу культури Броварської міськради.

До участі в онлайн-конкурсі запрошують дітей віком 7-18 років, мешканців Броварської МТГ, а саме: вокальні, хореографічні, інструментальні колективи та солістів (вокалістів, інструменталістів), читців, авторів робіт образотворчого мистецтва, які представляють заклади культури, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, заклади освіти, позашкільні заклади.

Усіх учасників розділять на вікові категорії:
 • 7-10 років;
 • 11-13 років;
 • 14-18 років.
Конкурсне змагання відбувається в наступних номінаціях:
 • «Вокальне мистецтво».
  До участі запрошують солістів-вокалістів (академічний, народний, естрадний спів) та вокальні колективи (хори, ансамблі, малі форми). Програму конкурсного виступу складає 1 твір українського автора або українська народна пісня з живим супроводом, без супроводу або в супроводі якісної інструментальної фонограми (-1).
 • «Інструментальне виконавство».
  До участі запрошують вокально-інструментальні та інструментальні колективи (оркестри, ансамблі, троїсті музики, малі форми), виконавців на духових інструментах (флейта, блок флейта, кларнет, саксофон), народних інструментах (бандура, домра, гітара, ліра тощо), струно-смичкових інструментах (скрипка, віолончель), фортепіано. Програму конкурсного виступу складає 1 твір українського автора загальною тривалістю звучання до 5 хвилин.
 • «Хореографія».
  До участі запрошують хореографічні колективи та окремих виконавців-солістів у жанрах сучасного, класичного, народного, спортивного, бального танцю, художньої гімнастики тощо. Програму конкурсного виступу складає одна композиція (хореографічна постановка) відповідної тематики загальною тривалістю до 5 хвилин.
 • «Художнє слово».
  До участі запрошують читців, виконавців розмовного жанру, театральні колективи. Програму конкурсного виступу складає один поетичний твір або невелика за обсягом реприза чи міні вистава відповідної тематики загальною тривалістю до 5 хв. Відео з виконанням твору (записом міні вистави чи інтермедії додаються як і інші роботи до анкети учасника (п. 3.3 даного Положення).
 • «Образотворче мистецтво».
  Для участі надсилаються фото індивідуальних та колективних художніх робіт із живопису (акварель, гуаш, пастель, олійні фарби, акрил змішана техніка), графіки (олівець, туш, перо, ручка, вугілля), об’ємні роботи (пластилін, глина, природні матеріали, пластик і таке інше), твори декоративно-прикладного мистецтва (батик, розпис, писанкарство, кераміка, вишивка, плетіння, м’яка іграшка, інше). Конкурсна робота у заявці повинна мати повний опис про техніку виконання та майстра із зазначенням віку автора роботи.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету ТУТ та прикріпити відео з виступом або файл із роботою.

Прийом заявок триває до 29-го листопада.

Уже 7-го грудня професійне журі в кожній іномінацій вибере переможців, а також абсолютного переможця, який отримає Гран-прі фестивалю «З Україною в серці». Всі вони отримають цінні призи.

Детальну інформацію про проведення конкурсу можна переглянути у його положенні ТУТ.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

 1. Благодійників і волонтерів запрошують до участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна»

 2. Зняти відеоролик із історії України: стартував конкурс мультимедійних проєктів

 3. У Броварах відбувся фестиваль-конкурс «Inna-Brovary» на підтримку онкохворих

 4. Броварчанка отримала спеціальну премію на Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів одягу

Поділіться.

Залиште відповідь