Зняти відеоролик із історії України: стартував конкурс мультимедійних проєктів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Стартував щорічний XVI Всеукраїнський конкурс історичних мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття». Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, який тісно співпрацює з центральними та місцевими органами влади. Тому інформацію про конкурс можна побачити на багатьох офіційних сайтах міських, районних та обласних адміністрацій.

Свідками та учасниками різних історичних подій були наші предки, і в родинній пам’яті збереглися перекази про ці події в історії роду, а в сімейних альбомах – тогочасні фотографії.
Учасники конкурсу мають змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби і відновлення української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

Метою проведення щорічного конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проєкти. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2021 року.

Протягом грудня 2021 – січня 2022 р. журі з-поміж професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацює конкурсні роботи та визначить переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 року, якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень.

До участі в конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики в форматі .avi. Тривалість фільму  – до 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні в мультимедійних проєктах кадрів із фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання та уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

Декілька робіт-учасників Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» минулих років:

ФОТО – Культура 24

Читайте також:

  1. «Вікі любить пам’ятки»: охочих запрошують до участі у фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини

  2. Валерія Савотіна зі Світильні – переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». ФОТО.ВІДЕО

  3. ІА «Трибуна-Бровари» визнано кращим регіональним інтернет-медіа року

  4. До 100-річчя розстрілу Грицька Чупринки в Броварах відбулася наукова конференція. ФОТОРЕПОРТАЖ

Поділіться.

Залиште відповідь