Виконком: 30 мільйонів на лікарню та оренда приміщення судовій адміністрації до 2064 року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора у Броварській міській раді відбулося чергове засідання міськвиконкому.

Нагадаємо, що обрання нового складу виконкому, нині має повноваження той, що затверджувався депутатським корпусом минулої каденції:

— Ігор Сапожко — міський голова,

— Олена Семенюк — секретар ради,

— Василь Андрєєв — заступник міського голови,

— Лариса Виноградова — заступник міського голови,

—  Григорій Голубовський — заступник міського голови,

— Костянтин Кузнєцов — керуючий справами виконкому,

— Михайло Алєксєєнко — начальник служби безпеки ТОВ Броварський завод будівельних конструкцій,

— Валентин Багнюк — головний лікар ЦРЛ,

—  Булка Анатолій — директор ПАТ Фірма Підряд,

— Іван Петренко — Почесний громадянин міста,

— Володимир Ноженко — військовий комісар,

— Віталій Івашковський — голова Броварського відділення спілки ветеранів війни в Афганістані,

—  Тельман Надиров — голова Броварської міської організації ветеранів

Під час засідання було розглянуто питання:

— про тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території житлового будинку розташованого по вул. Київській № 243 для ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС».

Ухвалено рішення встановити загальний розмір тарифу для квартир з урахуванням 10% прибутку та ПДВ — 4,52 грн./кв. м., загальний розмір тарифу для нежитлових приміщень з урахуванням 50% прибутку та ПДВ — 3,70 грн./кв. м.

— про надання матеріальної допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали

(беруть) участь в Антитерористичній операції.

Ухвалено рішення з бюджету виділити матеріальну допомогу одному демобілізованому військовослужбовцю, який брав участь в Антитерористичній операції, у розмірі 2756 грн., а 13-м військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції — у розмірі 1378 грн. Загальна сума склала 20 670 грн. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ларису Виноградову.

— про продовження терміну дії договорів оренди комунального майна територіальної громади Броварів та внесення змін до договору оренди.

Ухвалене рішення на 2 роки та 11 місяців продовжити оренду:

— ТОВ «Броварський завод «Побутрадіотехніка» (ремонт побутової радіотелевізійної апаратури) — нежитлове приміщення у житловому будинку бульв. Незалежності, 3;

— ФОП Лучінський Григорій Семенович (реалізація товарів непродовольчої групи дитячого асортименту) — нежитлове підвальне приміщення у житловому будинку вул. Лагунової Марії, 10;

— Броварська міська дитяча громадська організація «Дитячо-юнацький спортивний клуб «ЮТА» (розміщення ГО, що здійснює організацію дозвілля дітей та юнацтва в позаурочний час) — нежитлове приміщення (спортивна зала) Броварської ЗОШ Ι-ΙΙΙ ст. №3 вул. Леніна, 80;

— ПП «Автошкола «Драйвінг Плюс» (платні навчальні курси) — нежитлове приміщення Броварської ЗОШ Ι-ΙΙΙ ст. №1 вул. Київська, 153;

— ФОП Пономаренко Анастасія Олегівна (платні навчальні курси (з вивчення іноземних мов)) — нежитлове приміщення Броварської ЗОШ Ι-ΙΙΙ ст. №3 вул. Леніна, 80;

— ФОП Мельник Костянтин Богданович —(розміщення офісу дайвклубу) — нежитлове приміщення плавального басейну «Купава» вул. Шевченка, 10;

засідання-1

Також ухвалене рішення продовжити договір оренди Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Київській області — нежитлова будівля по вул. Грушевського, 2, площею 1653,42 кв. м. до 15 січня 2064 року.

Окрім того виконком міської ради припинив дію договорів (від 2010 року) на право тимчасового користування місцями розташування об’єктів зовнішньої реклами з фізичною особою-підприємцем Красним Віктором Олександровичем та ТОВ «Вілар».

Найбільшу дискусію викликало питання про схвалення програми «Діяльності та фінансової підтримки та заохочення працівників Броварської центральної лікарні на місцевому рівні на 2015-2017 роки. З уст заступника головного лікаря БЦРЛ Григорія Павліна прозвучала сума на програму у 30, 4 млн. грн.

У членів виконкому виникли питання — чому йдеться саме про таку суму, натомість Григорій Іванович апелював документами про те, що нині медичне обладнання для лікарень занадто дороге та чомусь говорив про дорогі ліки. Міський голова Ігор Сапожко пояснив, що зарплата лікарів у цьому році була профінансована лише на 10 місяців, а тому потрібно дофінансувати. Зазначимо, що самого начальника БЦРЛ Валентина Багнюка на засіданні не було, хоча він і є членом виконкому. У підсумку програму затвердили.

Відзначимо й такий момент, що жодного представника з новообраного депутатського корпусу на засіданні виконкому не було.

Фото — Бажен Левковець

Поділіться.

Коментарі закриті.