Вирок Івеліну Цанкову, який збив велосипедистів під Скибином, можуть оголосити в березні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міжрайонний суд цього тижня подовжив термін тримання під вартою громадянина Болгарії Івеліна Цанкова до 29 березня цього року.

Івелін Цанков – обвинувачений за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди 1 вересня 2016 року під Скибином Броварського району, в результаті якої під колесами великовантажного автомобіля під кермуванням обвинуваченого загинув 13-річний Андрій Положенцев та ще кілька осіб отримали травми різного ступеня важкості.

У попередній публікації наше видання, ґрунтуючись на словах головуючої в суді Тамари Міхеєнкової, повідомляли, що остаточний вирок у цій справі ймовірно оголосять на початку січня цього року. Однак цього не сталося.

Нинішнє засідання тривало недовго. Суддя встановила, що на судове засідання не прибули чотири цивільних позивачі, яких суд має допитати. Це батьки потерпілих в аварії хлопців, які виставили цивільні позови про відшкодування матеріальних та моральних збитків. Вислухавши думку прокурора Батрак та захисника Маляренка, що суд має дотриматись цієї процедури, тобто або допитати цивільних позивачів, або отримати пояснення від них, пані Михеєнкова прийняла рішення про продовження судового засідання 28 лютого. На цей день викликають до суду позивачів, тоді ж мають відбутися і дебати сторін слухання.

Суд розглянув також клопотання прокурора Батрак подовжити термін тримання під вартою обвинувачуваного Івеліна Цанкова ще на 60 діб. Сторона обвинувачення обґрунтувала це ризиком переховування Івеліна Цанкова від судового переслідування. З цим не погодився захисник болгарина Сергій Маляренко, вважаючи, що подібного ризику не існує.

Івелін Цанков через перекладача підтримав позицію свого захисника.

Суд, вислухавши всі сторони, окремою ухвалою подовжив термін утримання Івеліна Цанкова під вартою на ще 60 діб – до 29 березня цього року. При цьому в ухвалі зазначено: суд вважає, що справді ризик того, що Цанков може переховуватися, існує.

Суддя Тамара Міхеєнкова під час засідання також висловила сподівання, що вже на початку березня можливе оголошення остаточного вироку у цій справі.

Нагадаємо, 1 вересня 2016 року в Броварському районі поблизу села Скибин фура, керована водієм з Болгарії, збила групу спортсменів-велосипедистів. Учні Броварського вищого училища фізичної культури поверталися з тренувального виїзду. Вісім осіб потрапили до Броварської ЦРЛ, один спортсмен загинув.

Анатолій Дніпровий

Поділіться.

Залиште відповідь