Якщо українське ЗМІ заперечуватиме агресію з боку Росії – його каратимуть. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Комітет Верховної Ради рекомендує нардепам ухвалити законопроєкт, який має на меті заборонити телеканалам, радіостанціям та ЗМІ заперечувати агресію Росії. Про це повідомляють у пресслужбі Верховної ради України.

Відповідне рішення ухвалили на онлайн засіданні комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 12 листопада. Члени комітету рекомендують ухвалити законопроєкт за основу.

Документ пропонує заборонити телекомпаніям та радіостанціям транслювати вислови, у яких заперечується факт збройної агресії Росії проти України, а також окупації частини українських територій.

Якщо це правило порушив гість у прямому ефірі, то ЗМІ не нестиме за це відповідальності. Але лише якщо працівники телерадіоорганізації вжили заходів, аби припинити це порушення. Якщо працівники медіа цього не зробили, це ЗМІ може покарати Нацрада.

Після першого порушення медіа штрафуватимуть, а якщо порушення не усунуть протягом місяця, чи якщо буде повторний штраф за таке порушення, Нацрада звертатиметься до суду з вимогою скасувати ліцензію цьому ЗМІ.

Щоби вказані правила набули чинності, законопроєкт має ухвалити парламент, а потім підписати президент.

Обговорення цього проєкту було емоційним. Після того, як представники фракцій «Слуга народу» та «Європейська солідарність» підтримали цей законопроєкт, Олександр Качний (ОПЗЖ) запропонував їм об’єднатися в одну партію. Сам Качний проголосував проти цього проєкту. Відтак збігаються позиції партій ОПЗЖ і «Єдиної Росії».

Фото – УНІАН

Читайте також:

  1. Футболісти вшанували пам’ять Дмитра Янченка на «Кубку Юніона». ФОТО. ВІДЕО

  2. Підставили чи допомогли? Депутати АТОвцям виділили землю, яка не в комунальній власності

  3. Земля «новим» родинам загиблих і оновлення складу комісії – коордрада з питань АТО

  4. Розізлила проросійські сили? Броварська поліція розслідуватиме погрози вбивством журналістці

Поділіться.

Залиште відповідь