Який бізнес закриється на Броварщині через карантин. Тимчасово?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 8 по 24 січня через карантин на Броварщині не працюватимуть (або працюватимуть із обмеженнями) кафе, ресторани, бари, кінотеатри, фітнес-клуби, спортивні зали, басейни, ТРЦ тощо. Окрім загального переліку, свою роботу обмежить іще 21 підприємство в Броварах і районі. Про це журналістам «Трибуни» розповів очільник Броварського міськрайонного центру зайнятості Максим Вітер.

Як нагадав Максим Вітер, в усій Україні з 0:00 8 січня до 0:00 25 січня триватиме посилений карантин. Раніше в уряді повідомили про заклади й установи, де діятимуть обмеження. Заборонять, зокрема:

  • відвідування навчальних закладів, крім дошкільної освіти та спеціальних закладів;
  • роботу кафе, барів, ресторанів (крім доставлення і замовлень на виніс);
  • роботу ТРЦ, розважальних закладів, салонів краси, фітнес-залів, басейнів, кінотеатрів, непродовольчих ринків, різдвяних ярмарків.

Повний перелік обмежень наведений у постанові Кабміну від 9 грудня 2020 року. Зі слів Максима Вітра, такі установи подають інформацію про свою карантинну діяльність через додаток «Дія». Але, окрім них, на Броварщині обмежать свою діяльність іще 21 підприємство.

Читайте також: Посилений локдаун «призначили» на січень. Перелік обмежень 

Як зазначив керівник центру зайнятості, ці підприємства обмежать час роботи своїх працівників. До того ж, принаймні на одному з підприємств не працюватиме з 8 по 24 січня 50 осіб. Але це – найбільше число серед указаних компаній.

Серед зазначених підприємств нема жодної великої компанії, вказує Максим Вітер. Профіль діяльності – різноманітний. Назви компаній у міському центрі зайнятості не розголошують, посилаючись на те, що ця інформація є службовою.

Серед 21-го підприємства одноразову матеріальну допомогу отримають 267 осіб, розповів під час учорашньої оперативної наради Максим Вітер. Приймання заявок на цю потребу вже закінчили. Загальна сума виплат становитиме близько 1 млн грн.

Також керівник міськрайонного центру зайнятості зазначив, що на цей час на Броварщині зареєстровано 1196 безробітних, з яких 889 – жителі міста. Підприємство запропонувало 384 вакансії.

Читайте також

  1. Із 19-го грудня діятимуть нові карантинні обмеження. ПЕРЕЛІК
  2. COVID-19: майже 21 мільйон українців потребують першочергової вакцинації
  3. «Весняний локдаун – ранив, а карантин вихідного дня – добив», – підприємець Юрій Котелевець
Поділіться.

Залиште відповідь