Є підстави говорити про спробу викрадення хлопця у Великій Димерці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Подія сталася у понеділок, 10 грудня, у післяобідній час. 13-річний підліток повертався додому зі школи по вулиці Шевченка. Біля нього зупинився автомобіль «Ауді» білого кольору. Невідомі стали запитувати хлопця, як проїхати на вулицю Соборна. Далі вони запропонували йому сісти в машину та показати дорогу до потрібної вулиці. Підліток відмовився. Здається, він запідозрив щось неладне. Ще й тому, що Соборна знаходилася практично поруч. Він став втікати від чоловіків, ті ж спробували наздогнати хлопця. Один з них майже настиг втікача, схопив за капюшон, відірвав його, але підлітка зупинити не зміг. Останньому вдалося втекти.

Вже вдома хлопець одразу розповів про цю пригоду дорослим. Ті в свою чергу,не зволікаючи, зателефонували у місцеву громадську організацію «Захист». Сигнал надійшов і до поліції. Були задіяні сили для прочісування вулиць селища з метою виявлення підозрілого автомобіля. Але пошуки не дали результати. Ускладнювалися вони й тим, що ніхто з дорослих цієї ситуації не бачив, номер автомобіля залишився теж невідомим.

Броварська поліція продовжує розслідувати цей інцидент.

Два тижні тому у Великій Димерці трапився ще один тривожний випадок. Інформація спочатку з’явилася у соціальних мережах. По вулиці Франка, теж у післяобідній час, коли діти повертаються зі школи, був помічений автомобіль білого кольору. Правда, його марка точно не називається – чи то «Рено», чи то «Фіат». Невідомі зупинялися біля дітей, про щось розпитували, і ,як стверджували самі діти, були настирними у цих розмовах. Зрештою, все закінчилося благополучно.

Дві ситуації у селищі стали предметом розгляду не тільки для правоохоронних органів, але й викликали занепокоєння у виконавчій владі громади, серед депутатів.

«Тривога є,особливо у батьків, що цілком зрозуміло. Ми обговорили ситуації в тім числі і на сесії селищної ради, вирішили провести профілактичну роботу серед дітей у всіх навчальних закладах, депутати попрацюють кожен на своєму окрузі, посилиться робота «Захисту». Ці події активізують нашу роботу щодо обладнання території громади відео наглядом. У нас вже є відповідні проекти, – говорить селищний голова Анатолій Бочкарьов, який, до речі, за свою більш ніж 30-річну роботу у місцевому самоврядуванні не пригадує випадків, коли чи у Великій Димерці, чи загалом у районі була спроба викрадення дітей. Це вперше.

Відеонаглядом громаду облаштовуватимуть у кілька етапів. У першу чергу камери встановлюватимуть на всіх в’їздах до населених пунктів та  біля соціальних об’єктів, тобто шкіл, садочків, лікарень тощо.  Почнуть з Великої Димерки, де на початковому етапі  змонтують 34 камери. Селищна влада сподівається, що деяка кількість з них запрацює вже до настання нового року.

Анатолій Гаркуша

Поділіться.

Залиште відповідь