За газ без лічильників платитимуть менше

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет Міністрів України в рамках поновлення справедливих норм споживання газу населенням України ухвалив рішення про встановлення норми в 3,29 кубометра газу на одну особу на місяць для домогосподарств, які не мають лічильників, – повідомляє Урядовий портал.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, раніше рішенням суду було скасовано норми газу, встановлені Урядом у 2016 році – 3,3 кубометри, і в дію вступили збільшені та несправедливі норми споживання.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд встановлюватиме свою правоту та наразі затверджує нові норми – 3,29 кубометра газу на одну особу на місяць для домогосподарств, щоб у людей могла бути можливість платити справедливу ціну, а не завищену.

Також Володимир Гройсман зауважив, що в рамках кампанії з установлення чіткого обліку споживання газу, Уряд рекомендував НАК «Нафтогаз України» 100% забезпечити домогосподарства українців лічильниками палива. Та підкреслив, що лічильники мають встановити у стислі терміни, щоб можна рахувати хто та скільки споживає газу реально.

Нагадаємо, Платіжки із завищеними тарифами на газ, які прийшли споживачам у січні – незаконні, й платити за ними не потрібно – газозбутові організації нарахували споживачам доплати незаконно. Відповідно до закону і тарифу, який було встановлено, до його складу включено вартість установки лічильників.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply