Трибуна – Бровари

За вихідні на Броварщині згоріло 18 га трави та чагарників. ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На території Броварщини працівники ДСНС продовжують ліквідовувати загорання трави та чагарників. Початок весни, зокрема початок городо-садових робіт, щороку збільшує кількість пожеж на полях, городах та в садах. 10-11 квітня трава та чагарники горіли в Броварах, Требухові, Опанасові, Калиті та Семиполках. Вигоріло майже 18 га трав’яного настилу.

Бровари

10-го квітня близько 16:30 пів гектара сухої трави горіло на Торгмаші, поблизу вул. Броварської Сотні, 15-А. Перше відділення 56-ДПРЧ впоралося з пожежею швидко.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Бровари

Уже через пару годин ДСНики «летіли» на вул. Переяславський шлях. За лічені хвилини вогнеборці ліквідували загорання на відкритій території трав’яного настилу та чагарників на площі 0,3 га.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Бровари

Опанасів

11-го квітня близько 12:00 калитянські рятувальники з 22-ДПРЧ боролися із загоранням трави, чагарників та пеньків у центрі Опанасова. Вогонь охопив близько 2 га відкритої території.Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Опанасів

За пів години працівники ДСНС ліквідували пожежу на всій площі.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Опанасів

Требухів

Цього ж дня близько 14:00 броварські рятувальники із 56-ДПРЧ та місцевої сільська команди намагалися оперативно загасити 1,5 га палаючої трави, чагарників та дров на площі 1,5 га в Требухові на вул. Гоголівській.

(Натиснути для збільшення фото)

Під час гасіння вогнеборці виявили додаткові джерела загорання на площі 5,5 га. Близько трьох годин знадобилось пожежникам аби приборкати вогонь на всій площі.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Требухів

Калита

А через годину в Калиті загорання 3 га трави та чагарників були загрозою поширення вогню на житлові та господарчі будівлі.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Калита

Перше відділення 22-ДПРЧ намагалося попередити тяжкі наслідки. До порятунку будівель для підвозу води працівники ДСНС залучили додаткову техніку та заворицьку пожежну команду.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Калита

Пожежники відмінно впорались із  вогнем і відразу відправилися на подібну пожежу в Семиполки.

Семиполки

У Семиполках на вул. Єсеніна горіли трава, чагарники та дрова на площі 5 га. У будь-який момент вітер міг спрямувати полум’я на поруч розташовані житлові будинки.

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Семиполки

Пожежа трави та чагарників, фото - ДСНС, Семиполки

Завдяки оперативній та злагодженій роботі рятувальників із СПК «Семиполки» та ДПРЧ-22, які приїхали на допомогу з Калити, пожежу вдалося загасити.

ФОТО – Броварське районне управління ГУ ДСНС України

Читайте також:

  1. За вихідні на Броварщині вигоріло близько 30 га землі. ФОТО, ВІДЕО

  2. У Броварах у власній квартирі в пожежі загинула 95-річна жінка. ФОТО

  3. Пожежа у Великій Димерці та Калиті: горіло житло та господарча будівля. ФОТО

  4. У Броварах мешканці будинку зловили «на гарячому» серійного палія. ОНОВЛЕНО

Поділіться.

Залиште відповідь