5-го жовтня у Броварах із приватного дитячого садочка «Дружні сходини» зникла дворічна дитина. Хлопчика знайшли випадкові перехожі за територією житлового комплексу, де розташований дошкільний заклад. Про це у Фейсбуці повідомила Ольга Коломійчук – мама  дитини. За її словами, вихователі навіть не помітили, що хлопчик зник.

Мама

«Ми зіткнулися з ганебною поведінкою, безвідповідальністю та недбалістю з боку приватного садочка «Дружні сходинки». Дитину по халатності загубили. Знайшли її поряд із гаражами, в не дуже приємному місці», – написала мати в повідомленні на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зі слів Ольги Коломійчук, поліція, яку викликали випадкові перехожі, протягом години намагалася відшукати, звідки пішла дитина. А в цей час працівники садочку не повідомили про зникнення їх дворічного вихованця ні батькам, ні правоохоронцям.

«Вихователі садочка не розшукували малюка навіть власними силами. Вони просто не помітили, що дитини немає», – зазначила мати зниклого хлопчика.

Дитячий садок

«Тоді після прогулянки ми з дітьми зайшли в приміщення. Я замкнула вхідні двері та почала перевдягати діток, – розповідає журналістам «Трибуні-Броварів» директорка дитсадка «Дружні сходини» Ольга Нечипоренко.  З’ясувалося, що одна дитина загубила на вулиці рукавички. Моя помічниця (няня) пішла на вулицю шукати їх, двері залишалися не замкнуті. Коли я перевдягала по черзі діток, хлопчик непомітно вийшов із приміщення».

Вхід у приватний дитячий садок «Дружні сходини»

Як повідомила директорка дитсадка, вона відразу розпочала пошуки дитини: оглянула навколо будинку на вул. Голуба, 1-В (саме в цій будівлі розташований приватний садок), але хлопчика ніде не було. Коли повернулася в приміщення дитячого садка за мобільним телефоном, який там поспіху залишила, то відразу прийшли і працівники поліції з дитиною.

Поліція

Правоохоронців викликав місцевий чоловік, який прогулювався з жінкою. Вони і побачили маленького хлопчика без дорослих у «незвичному» для прогулянки місці – за гаражами.

«Працівники поліції розпочали пошуки батьків малюка, але через годину знайти їх не вдалося. Тоді поліціянти вирішили перевірити найближчі дитячі садки і встановили, що малюк загубився під час прогулянки, прокоментували випадок у Броварському районному управлінні поліції. – Правоохоронці повернули дитину в заклад та провели з директором роз’яснювальну бесіду щодо недопущення в подальшому такого безвідповідального ставлення до своїх вихованців».

Зниклий хлопчик та працівник ювенальної служби поліції

Також поліціянти зазначили, що наразі вони проводять перевірку щодо правомірності дій вихователів та адміністрації закладу.

«Я завжди цього хлопчика тримаю за руку, не зводжу з нього очей, адже він схильний кудись побігти, піти з незнайомими людьми, – каже директорка дитячого садка. –  Я на декілька хвилин залишилась без помічниці, відкриті двері, «мандрівна» дитина – це жахливий збіг обставин».

За словами директорки дитячого закладу, дитина мовчазна. Мабуть тому поліція довго і шукала місце зникнення.

Про те, що хлопчик не розмовляє, підтвердила «Трибуні-Броварів» і мати дитини.

Директорка зазначила, що вже за тиждень у її закладі на дверях встановлять магнітні замки, а також камери відеонагляду.

«Я з себе вини не знімаю, але надалі робитиму все можливе та неможливе  задля безпеки своїх вихованців, яких я люблю, як своїх рідних дітей», – каже Ольга Нечипоренко.

ФОТО – Ольга Нечипоренко, Броварське районне управління поліції

Читайте також:

  1. «Гіперактивна» дитина: як її зрозуміти. У Броварах психотерапевти пропонують допомогу

  2. У Броварах дворічна дитина випала з 5-го поверху і залишилася живою

  3. У Броварах 4-річна дитина вийшла з дому та загубилась. ФОТО

  4. Якщо загубилася дитина: правила поведінки