Захворюваність на грип і ГРВІ в Броварах різко зросла – відділ лабораторних досліджень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом останнього тижня захворюваність на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції зросла в 1,5 раза, а серед дітей – майже вдвічі. Лікарі пов’язують стрибок із погодою та сподіваються на зниження кількості хворих завдяки канікулам. Про це «Трибуні» розповіла Віра Товстоног, керівниця відділу лабораторних досліджень.

Як зазначає Віра Товстоног, минулого тижня (період із 21 по 27 травня) захворюваність у порівнянні з попереднім тижнем (із 14 до 20 травня) збільшилася на 52,7 %. Так, за останні 7 днів у Броварах зафіксували 533 недужих, а перед тим – 349. Водночас серед дітей за цей самий період захворюваність зросла майже вдвічі – з 223 хворих до 404.

Керівниця відділу лабораторних досліджень зазначає, що перед цим тенденції на зростання захворюваності не було. Навпаки – вона невеликими темпами зменшувалася. Нинішній стрибок захворюваності лікарі відділу пов’язують із погодними умовами – дощами.

Водночас, зі слів Віри Товстоног, найближчим часом сподіваються на спад захворюваності. Головно – за рахунок літніх канікул, які щойно почалися, адже діти не контактуватимуть між собою та, відповідно, не поширюватимуть грип і ГРВІ.

Як зазначає очільниця відділу лабораторних досліджень, епідемічний поріг щодо захворюваності на грип і ГРВІ не перевищено. Дані за останній тиждень нижчі від епідпорогу на 31,7 %.

Керівник первинної медицини громади Ігор Кравцов під час сьогоднішньої оперативної наради розповів, що загалом за тиждень до амбулаторій звернулося 6088 осіб.

Очільники медичних установ і відомств Броварської ОТГ також зазначили, що захворюваність на COVID-19 іде на спад. Причому така тенденція спостерігається і на рівнях Київської області та України.

Читайте також

  1. Лікарі, до яких можна звернутися без направлення – програма медичних гарантій
  2. ЗНО з української мови та літератури в Броварах: коли, де і скільки учасників
  3. Броварську первинну медицину визнано доброзичливою до дитини
Поділіться.

Залиште відповідь