Захищаючи Україну, загинув журналіст із Броварів Олександр Савоченко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У боях під Бахмутом, що на Донеччині, загинув мешканець Броварів, журналіст Олександр Савоченко, який із початку повномасштабного російського вторгнення добровольцем пішов захищати Україну. Про це йдеться на сторінці ІМІ (Інституту масової інформації).

До повномасштабної війни Олександр Савоченко працював у Києві журналістом: спочатку на СТБ, потім – в інформаційному агентстві AFP, пізніше – на Суспільному. Робив аналітичні сюжети, зокрема, про економіку та політику.

Олександр жив у Броварах. У нього залишилися вагітна дружина, батьки, старший брат та бабуся.

Олександр родом із Поліського, закінчив Ніжинський обласний педагогічний ліцей із медаллю та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Із початком широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну, 25-го лютого Олександр Савоченко добровольцем пішов захищати Україну. Його мобілізували як офіцера до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Спочатку він воював між Черніговом і Ніжином, а рідним говорив, що виконує редакційні завдання, їздить різними містами та селами.

Коропська селищна рада, яка повідомила 26-го липня про загибель Олександра Савоченка, згодом видалила новину зі своєї сторінки. Там підтвердили, що дійсно була така інформація та поки її довелося видалити.

В коментарі голова Коропської громади Володимир Куніцин зазначив, що все-таки є «невтішна інформація», що Олександр загинув.

«Так, дійсно, цю страшну новину повідомила староста одного із населених пунктів. Я вам скажу так: давайте почекаємо трішки. І всі ми, і рідні воїна до останнього сподіваємося, що він живий… Хоча є певна невтішна інформація… Але дай Бог, щоб всі ми помилилися і воїн був живий», – зазначив Володимир Куніцин.

За даними ІМІ, Олександр Савоченко – 37-й медійник, що загинув унаслідок російської агресії в Україні. З них вісім – під час виконання журналістської діяльності, 29 загинули як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів не під час виконання ними журналістських обов’язків.

ФОТО – Сторінка Фейсбук

Читайте також:

  1. Без батька залишилося троє дітей: загинув Олександр Терещенко з Богданівки
  2. Загинув Роман Давиденко – воїн АТО з Шевченкового
  3. Спецпризначенця з Броварів Героя України Руслана Попова посмертно нагороджено орденом «Золота зірка»
  4. Загинув Юрій Таран – командир підрозділу 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців, що обороняв Броварщину
Поділіться.

Залиште відповідь