Закрито відразу дві центральні станції київського метро. Замінували? ОНОВЛЕНО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станції метро «Театральна» і «Хрещатик» закрили на вхід і вихід у зв’язку з повідомленням про мінування. Станція «Арсенальна» також закрита на вхід через велике скупчення людей, повідомляють у КП «Київський метрополітен».

Вищезазначені станції закриті після анонімного дзвінка про мінування. Відкриють їх після завершення перевірки. Також у метрополітені зазначають про закриття станції «Арсенальна» на вхід.

«Станція «Арсенальна» закрита на ВХІД. Усі ескалатори працюють на ПІДЙОМ у зв‘язку зі збільшенням пасажиропотоку. Механізм застосовуються з міркувань безпеки для уникнення тисняви і травмувань на платформі. На вихід станція працює у звичайному режимі», – йдеться у повідомленні.

Через годину на сторінці київського метрополітену у ФБ з’явилося нове повідомлення про те, що перевірка станцій «Театральна» і «Хрещатик» вибухонебезпечних предметів не виявила.
Станцію та пересадку на «Майдані Незалежності», «Золоті ворота»  для пасажирів відчинено, станція «Арсенальна» також працює у звичному режимі.

Головне фото ‒ з мережі інтернет

Читайте також:

1.Метро «Золоті ворота» з 30 жовтня закриватимуть на вхід

2.Жетони київської підземки діятимуть до 2020 року. Запуск е-квитка перенесено

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply