«Залишки робіт» по реконструкції Київської оцінили у більш ніж 48 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради після низки коригувань проекту капітального ремонту дороги по вул. Київська від вул. Гагаріна до вул. Лісова виставив на тендер виконання «залишків робіт» по даному об’єкту.

Вартість лоту складає 48 891 650,00 грн.

Прийом пропозицій відбуватиметься до 19 лютого 2018 року, очікувана дата аукціону – 20 лютого.

Нагадаємо, роботи на цій ділянці дороги магістрального значення було розпочато ще у 2017 році. У грудні минулого року після коригування проекту УЖКГ розірвало договір з підрядною організацією (ПрАТ Броварське ШБУ№50), «закривши» договір фактично витраченою сумою у 8 621 532,24 грн.

Згідно з «новою» тендерною документацією, загальна довжина ділянки дороги, що підлягає ремонту становить 2,020 км. Проектом передбачається:

  • влаштування нового дорожнього одягу;
  • посилення існуючого покриття;
  • влаштування примикань (по проекту на ділянці розташовано 33 примикання);
  • влаштування перехідно-швидкісних смуг руху;
  • влаштування зупинкових та посадкових майданчиків;
  • влаштування дощової каналізації;
  • влаштування нових елементів організації дорожнього руху.

Заплановано проведення робіт з перевлаштування мереж освітлення, електричних мереж, систем зв’язку. Передбачено роботи по переобладнанню двох світлофорних об’єктів (перехрестя Київська-Гагаріна та Київська-Короленка), влаштування нових дощоприймальних колодязів з підключенням до існуючої мережі дощової каналізації.

Проект передбачає облаштування існуючих автобусних зупинок, планується перевлаштувати 4 існуючих автопавільйони, та влаштування одного нового. Крім того, буде облаштовано 8 зупинкових та 9 посадкових майданчиків.

Загалом проектом передбачено чимало «покращень»: встановлення 246 дорожніх знаків, огородження біля пішохідних переходів, влаштування смуги накопичення для здійснення лівого повороту, смуги розгону, влаштування тротуарів. З метою безпеки руху на час проведення будівельних робіт у вартість закладено навіть улаштування тимчасової дорожньої розмітки помаранчевого кольору.

Проектний термін виконання робіт згідно з пояснювальною запискою має скласти 8 місяців.

Докладніше про проект ремонту центральної вулиці м.Бровари  можна дізнатись на сайті публічних закупівель https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2018-02-02-003637-b .

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply