Заплановано кроки, щоб економіка країни в умовах війни запрацювала наповну

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Влада підготує безпрецедентні кроки для того, щоб економіка України працювала в умовах війни наповну, а післявоєнне відновлення проходило стрімко і ефективно. Про це повідомила голова партії  “Слуга народу” Олена Шуляк.

Так, як зазначено на сайті політичної партії “Слуга народу”, президент України закликав Верховну Раду, Уряд та Національний банк зробити потужні і безпрецедентні кроки для того, щоб наша економіка в умовах війни запрацювала наповну, а післявоєнне відновлення країни проходило стрімко і ефективно.

▪️ Гарантування 100% банківських вкладів українців у всіх українських банках. Щоб люди не втратили гроші і не боялися їх втратити за жодних обставин.

▪️ На час воєнного стану плюс місяць після війни бізнес кредитуватиметься під 0% річних, далі  – за мінімальною ставкою у 5%. Загальний обсяг кредиту – до 60 мільйонів.

▪️ Для абсолютної більшості бізнесів в Україні діятиме декларативний принцип: оголосив про початок діяльності – і вільно працюєш. З 600 дозволів і ліцензій обовʼязковими залишаться 20 (серед яких, наприклад, операції з ядерними відходами).

Держава робить все можливе, щоб бізнес міг працювати та розвиватися в ці складні часи. Влада закладає основу нового економічного порядку в Україні – дружнього до підприємців і працівників.

Натомість з підприємницької практики мають бути нещадно викреслені всі намагання скористатися ситуацією і заробити на людському горі  – наприклад, через надмірне і різке підвищення цін.

Економічний фронт не менш важливий за військовий. Кожна гривня, зароблена сьогодні в економіці – потужний удар по ворогу. Завдання бізнесу сьогодні –  втримати економіку, виробляти товари та послуги, підтримувати фронт, давати людям роботу.

Як зазначено на сайті Київської міської військової адміністрації, станом на 18 березня у столиці відновили роботу майже 400 підприємств.

Наразі в Києві працюють кав’ярні, магазини одягу та взуття, перукарні, стоматології, ремонтні сервіси тощо.

Сьогодні в Броварах працювали  26 маркетів, магазин Rozetka у ТЦ «МаркМолл»,  17 аптек, два відділення Нової пошти, три міські маршрути, два Ощадбанки і два Приватбанки.

 

Читайте також

  1. Мародерство: грабував у Скибині магазин, пошкоджений після авіаудару

  2.  У Чернігові з-під завалів гуртожитка дістали сім’ю: 5 загиблих, серед яких троє – дітей

  3. Щоранку о 9 год – загальнонаціональна хвилина мовчання – указ Зеленсько.

  4.  Зеленський підписав закон про заборону на розповсюдження російської пропаганд

  5. .Добровольців тероборони зможуть визнавати учасниками бойових дій – ухвалено закон

  6. Олександра Павлюка призначено керівником Київської обласної військової адміністрації

  7. . Броварчанин Євгеній Гредунов – один із тисяч добровольців: «Моя мета – жити у вільній країні»

Поділіться.

Залиште відповідь