Заради будівництва на Гагаріна біля АТБ зрізали 35 дерев

Pinterest LinkedIn Tumblr +

23 червня по вулиці Гагаріна в районі ЗОШ №7 біля супермаркету АТБ невідомі у спецодязі зрізали дерева, завантажили в машину та вивезли гілля у невідомому напрямку. Територію огородили червоними стрічками.

Перехожі зупинялися та сумно спостерігали за тим, що відбувається. Дехто з мешканців навколишніх будинків викликав поліцію та зателефонував до міської ради. На місце невдовзі прибув наряд поліції та працівники спецвідділу Броварської міської ради з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном.

Дерева до зрізання.

Як розповів «Трибуні-Бровари» в. о. начальника спецвідділу Олег Єжаков, перевірка разом з поліцією дозвільних документів показала, що вирубка дерев триває в рамках закону, а діють працівники на підставі дозвільного рішення інвестиційної ради, засідання якої відбулося наприкінці минулого місяця. Зараз, за словами Єжакова, розпочалися підготовчі роботи до майбутнього будівництва.

Нагадаємо, йдеться про реконструкцію будівлі, в якому розміщений магазин «АТБ» з добудовою до нього нежитлового приміщення, яку планує здійснити ТОВ «Альянсінвестбуд».

За проектом, представленим на інвестиційній раді, поверховість «прибудови» становитиме шість поверхів.

Як розповіли працівники, які займалися зрізанням каштанів та лип, вони — підрядники — є приватною фірмою, з якою угоду уклав забудовник. Представитися люди не захотіли: «Ми показали дозвільні документи спецвідділу міської ради та поліції, більше звітувати ми нікому не зобов’язані».

Ще за тиждень до інвестиційної ради, 24 травня, Комісією з питань обстеження зелених насаджень був складений Акт обстеження зелених насаджень, які підлягали видаленню.

До комісії увійшли:

Григорій Голубовський — заступник міського голови;

Юрій Жимайлов — головний спеціаліст з питань екології БМР;

В. А. Павличук — начальник дільниці зеленого господарства КП «Бровари-Благоустрій»;

Т. В. Кохтенко — агроном виробничої дільниці зеленого господарства КП «Бровари-Благоустрій»;

Лілія Рибакова — начальник управління містобудування та архітектури;

Т. І. Святна — головний спеціаліст земельного відділу міської ради.

При обстеженні були присутні:

— представник Державної екологічної служби у Київській області — І. І. Завгородній;

— представник заявника — ТОВ «Альянсінвестбуд» — О. М. Михайлов.

Обстежено та пізніше було зрізано 35 дерев: липа — 5 дерев, каштан — 27 та граб — 3. Усі, згідно висновку, у задовільному стані.

Комісія встановила, що відновлювальна вартість дерев становить 61,78 тис. грн.

«Забудовник уже сплатив до місцевого бюджету 60 тисяч гривень, але моя особиста думка — я проти того, щоб дерева зрізали», — зазначив у розмові Олег Єжаков.

Під час інвестиційної наради начальник відділу архітектури та будівництва Лілія Рибакова запропонувала таке формулювання рішення: «пропозицію вважати можливою за умови розгляду у комплексі організації пішохідної доступності, проїздів, збільшення стоянок та врахувати проект організації робіт». Відсоток пайової участі для забудовника встановлено на рівні 10%.

Забудовник пообіцяв, що компанія готова власним коштом запроектувати і збудувати «заїзний карман» та проїзд до ЗОШ №7 з вул. Гагаріна.

Поділіться.

Залиште відповідь