Засмоктало: землі Броварського району не пропустили російську техніку «на Кієв». ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На початку березня росіяни намагалися прорватися до Києва з боку Чернігова за кількома напрямками. Один із них обрали Броварщиною, де болота і торф’яники. Важка ворожа техніка зав’язла в українській землі по саме «нікуди», тож орки її просто кинули. Хазяйновиті українці важкі броньовані машини відкопали, привели до ладу і направили їх звідти, звідки вони прибули. Але бити рашистів.

За 55 днів російсько-української війни ми неодноразово зустрічали факти, як сама українська земля і природа допомагають нашій армії боротися із загарбниками: річки розливаються, змиваючи ворожі переправи (згадайте річку Ірпінь, яка розлилася після підриву дамби і перегородила дорогу ворогу),  містична Чорнобаївка вже 16-й раз посилає ворожі війська за російським кораблем. А землі Броварщини під час наступу рашистів засмоктали не один десяток важкої ворожої техніки, недозволяючи їй просунутися до столиці України.

«Командир другої армії в світі вирішив наступати на українську столицю танковою ротою по заболоченій місцевості і торфяниках. Як результат – уся колона, а це близько 12 одиниць броньованої техніки разом із танками Т-72, там застрягла. Зважаючи на небезпеку контратак, рашисти залишили всю техніку», – розповів журналістам «Трибуни-Броварів» один із керівників сектору оборони Броварського району, бригадний генерал Валерій Ємбаков.

(Натистніть задля збільшення)

(Натистніть задля збільшення)

(Натистніть задля збільшення)

(Натистніть задля збільшення)

(Натистніть задля збільшення)

Коли ЗСУ вигнали ворога з території Броварського району, наші військові відкопали бойові машини і привели їх до ладу. «Більшість техніки поїхала своїм ходом, іншу – завантажили кранами на платформи і завезли на ремонтні підприємства Міноборони», – зазначив бригадний генерал.

За його словами, більшість цієї техніки нині б’є ворога на Сході України.

І там разом із українськими воїнами рідна земля, природа, правда і Бог. Відтак, перемога лише за нами!

Читайте також

  1. «Наші ЗСУ – неймовірні. Ми надихаємося їх мужністю і просто не маємо права нічого не робити», – Олег Іваненко
  2. У Броварському районі ворог обстріляв одну з високовольтних підстанцій – голова КОВА
  3. Проїзд «чернігівською» трасою відкрито: зруйновану ділянку біля села Залісся відновили
  4. У Заворичах на місці знищеного окупантами храму сільчани збудували капличку
  5. У Шевченковому в підвалі будинку знайшли тіла шістьох розстріляних жителів
  6. Житель Гоголева загинув від вибуху замінованої окупантами машини
Поділіться.

Залиште відповідь