Проїзд «чернігівською» трасою відкрито: зруйновану ділянку біля села Залісся відновили

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після того як наші воїни звільнили Броварський район від окупантів, розпочалося поступове відновлення інфраструктури регіону. Зокрема, завершено відновлення зруйнованої ділянки дороги на «чернігівській» трасі в селі Залісся. Про це повідомляють у Броварській районній військовій адміністрації.

Під час наступу на Київ, ворог підірвав частину траси М-01 на ділянці дороги в селі Залісся. Проте через кілька днів після звільнення від ворога Броварщини, дорогу з Києва до Чернігова було відкрито в обидва боки. Однак проїхати можна було лише трасою на Гончарівське  – старим київським шляхом.

дорога біля Залісся

Начальник Броварської РВА Павло Проскочило на місці зруйнованої ділянки дороги

дорога біля Залісся

Про якнайшвидше відновлення зруйнованої ділянки дороги подбали Броварська районна та Київська обласна військові адміністрації.

Учора, 14 квітня, завершено проєкт із відновлення зруйнованої ділянки на трасі М-01 у селі Залісся. Тепер проїзд трасою відкрито в обидва боки.

відновлення дороги біля Залісся

відновлення дороги біля Залісся

Роботи, які проводила підрядна організація «AzVirt», виконано в рамках низки проєктів Київської ОВА з відновлення мостів і автомобільних доріг у Броварському районі.

Також у кількох населених пунктах заплановано відновлення автомобільних мостових переходів та залізничний міст через річку Трубіж.

відновлення дороги біля Залісся

Фото – зі сторінки Броварської РВА

Читайте також

  1. Автобусні маршрути в Броварській, Баришівській, Березанській, Великодимерській, Зазимській громадах станом на 13 квітня
  2. Автобусні маршрути з Требухова і Княжичів відновили свою роботу. ТИМЧАСОВИЙ час
  3. У Заворичах на місці знищеного окупантами храму сільчани збудували капличку
  4. Житло, взяте в іпотеку чи кредит, зруйноване: які пільги
  5. Українським фермерам надсилатимуть насіння з ЄС та Канади
  6. Наслідки війни: хто відшкодує, якщо знищено бізнес чи майно в будинку
Поділіться.

Залиште відповідь